bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

НАТО радіо марафон 2016 закінчиться грандіозною вечіркою: запрошуються всі
26.05.2016

Фонд прав людини за підтримки Посольства Литовської Республіки й Центру інформації та документації НАТО в Україні, а також інформаційної підтримки Ресурсного центру ГУРТ запрошує відсвяткувати фінал безпрецедентного НАТО радіо марафону 2016 на грандіозній вечірці, що відбудеться в п’ятницю, 10 червня 2016 року, з 19:00 до 22:30 в клубі «D'Lux» за адресою: Михайла Грушевського, 3.

Щоб гарантовано потрапити на вечірку, потрібно:

1. Роздрукувати квиток, що знаходиться у прикріплених документах до цього повідомлення.

2. Надіслати своє ім'я та прізвище на електронну адресу [email protected] для формування списку гостей.

3. Прийти в клуб «D'Lux» не пізніше 18:45, витримавши вечірній дрес-код.

Про НАТО радіо марафон 2016

Десять тижнів поспіль – із 8 квітня по 10 червня 2016 року – на хвилі мережі радіостанцій «Наше радіо» представники посольств держав-членів НАТО в Україні ставитимуть слухачам запитання стосовно доктрини НАТО та країн Північноатлантичного альянсу.

Мета проекту – підвищити обізнаність населення України щодо суті доктрини НАТО й завдань Північноатлантичного альянсу, а також донести цікаві факти про країни-союзниці НАТО.

Переможець НАТО РАДІО МАРАФОНу відправиться в штаб-квартиру НАТО в Брюссель уже цієї осені!

Слухайте НАТО РАДІО МАРАФОН на хвилі «Нашого радіо» щоп'ятниці з 15:00 до 16:00. Реєструйтеся в офіційній групі Фонду прав людини в соціальній мережі Facebook і дізнавайтеся більше про НАТО.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.