День захисту дітей із морквиною в руці

Подорож у казкове містечко зайця Коськи Вуханя чекає на житомирських школяриків 2 червня об 11.00 та о 13.30 у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Житомирської обласної бібліотеки для дітей.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей бібліотекарі влаштують для дітей справжнє свято сюрпризів, радості та приємних несподіванок. 

Діти отримають можливість познайомитися зі справжніми декоративними кроликами Бонею та Монею та тріо папугів Глашею, Аркашею і Тошею на урочистому відкритті живого куточка відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 кл. (І поверх) під назвою “Жива книга природи”. У цей день у кожній кімнаті відділу на дітей чекають несподівані сюрпризи: рухливі ігри, запальні дитячі танці, квест-вікторини, а також літературне свято з флеш-мобом “Ми - майбутнє твоє Україно”. Ведучі заходу двоє веселих зайців Боня і Моня.

P.S.На свято має завітати велика кількість дітей, тому захід повториться двічі на день 2 червня 2015 року об 11-00 та о 13-00 для учнів різних шкіл міста Житомира.

Контакти

  • Журавська Наталія
  • завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Житомирської обласної бібліотеки для дітей
  • Керівник регіонального PR-офісу сучасних бібліотек Житомирщини
  • +38097 438 59 34
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.