bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо в літній табір до Прикарпаття

Всеукраїнська дитяча громадська організація «Асоціація гайдів України» запрошує дівчат різного віку до участі в таборі, що відбудеться в мальовничому Прикаратті на березі річки Черемош!

Тематика табору: навколо світу за 6 днів.

В програмі табору:

  •  Спілкування з гайдами та скаутами з різних кутків України , обмін досвідом та участь у цікавих активітетах.
  •  Пізнавально-освітні програми.
  •  Спортивні та інтелектуальні ігри.
  •  Веселі вечірні програми.
  •  Екскурсії по Вижницькому району місцевими пам’ятками та до Чернівців, похід в мальовничі гори Прикарпаття.
  •  Відпочинок на березі р. Черемош.

Форма проведення: проживання в будинках, (сан.вузол та душова розміщені в кожному будиночку), харчування централізоване.

Кожен учасник повинен бути забезпечений (самостійно або за допомогою лідерів групи): спальним мішком (на випадок непогоди), карематом (килимком під спальник), ліхтариком, КЛМН (кружка, ложка, миска, ніж), особистими речами (детальний перелік буде надано додатково).

Забезпечується організаторами : медпункт, спортивний інвентар, канцелярське приладдя та інше обладнання для реалізації програми табору.

· Обов’язкові вимоги до дітей: Дисциплінованість (дотримання вимог табору та розпоряджень дорослих керівників групи). Готовність до життя в таборі.

· Всі учасники повинні мати медичні довідки про стан здоров’я, про наявні щеплення, про стан санепідемоточення за місцем мешкання дитини. Учасники віком до 18 років, мають привезти дозвіл батьків на участь у таборі.

· Кожна з делегацій має підготувати домашнє завдання, яке буде вислано керівникам делегацій пізніше. Тематика програми, бюджет та допомога волонтерів додатково буде обговорюватися з організаторами після подання заявок.

· Після закінчення табору 24 липня оргкомітет може допомогти вашій делегації в організації екскурсії у Чернівцях. Необхідність в допомозі вказуйте в заявці.

Термін подання заявок: До 26 квітня 2015 року надіслати заповнені бланки заявок (зразок додається у вкладенні)

За додатковою інформацією звертатися до:

Дубовик Анна

моб. 093-729-85-63

e-mail: AnnaDubovik@i.ua 

skype: a_v_dubovik

Ольга Галета

моб. 066-131-25-38

e-mail: sun11.04.86@mail.ru 

skype: olia_serduk

Контакти

  • Анна Дубовик
  • (093) 729 85 63
  •  AnnaDubovik@i.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.