bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерти із Канади та США навчатимуть українських спеціалістів складному протезуванню
26.02.2015

В рамках Проекту Підтримки Протезування в Україні (Спільний проект Канади та США), Євромайдан Канада, Конгрес Українців Канади, відділ Торонто та Канадсько-Українська Фундація вирішили розпочати роботу у напрямку вдосконалення галузі протезування в Україні.

Prosthetica_eng_ukr-page-002

З 25 квітня по 8 травня команда протезистів i реабілітологів із Канади та США працюватимуть зі своїми українськими колегами. Спеціалісти з різних регіонів України прибудуть до Києва щоб взяти участь у проекті, по закінченню якого матимуть змогу забезпечувати якісне протезування та реабілітацію на місцях за державний кошт.

Щонайменше 5 кандидатів на складне протезування рук та ніг, серед яких є чоловіки та жінки, безкоштовно отримають функціональні протези, включаючи міо-електричні.

Навчатимуть українських протезистів спеціалісти американської організації «Простетика», основною діяльністю якої є вдосконалення навичок складного протезування спеціалістів в країнах де це необхідно.

Організатори проекту: Євромайдан Канада, Конгрес Українців Канади відділу Торонто та Канадсько-Українська Фундація.

Підтримку проекту надають: Міжнародна Асоціація Протезування та Ортопедії в США, організація «Простетика», Громадська Організація «Підмога.інфо», Міністерство соціальної політики України. Технічну підтримку з української сторони  надає протезно-ортопедична майстерня «Ортотех-Сервіс».

Значну фінансову підтримку проекту надaли Канадсько-Українська Фундація та Світовий Реабілітаційний Фонд, а також громадськість.

Проект Підтримки Протезування в Україні «Ukraine Prosthetic Assistance Project» – це чудовий приклад міжнародної співпраці організацій та громад, результатом якої стане передача знань та навичок спеціалістів світового рівня українським спеціалістам, що в подальшому призведе до значних позитивних змін у галузі протезування в Україні.

Керівник проекту та основна контактна особа: Антоніна Кумка  +1 (905)966 1712 (вайбер) [email protected]

 Партнер Проекту  в Україні ГО «Підмога.інфо», контактна особа Олексій Краснощоков, (050) 97 25 474[email protected]

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.