bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Євроінтеграційні реформи у сфері довкілля – погляд із Ужгорода, Івано-Франківська та Львова

14 березня 2018 року Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» запрошує активних громадян до участі у круглому столі «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області)». Дедлайн - 9 березня 2018 року.

Під час круглого столу буде розглянута роль місцевих органів влади у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також обговорюватимуться:

  • основні виклики, які стоять перед регіонами у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію,
  • вплив прийнятих нормативно-правових актів, їх проектів чи прогнозованих реформ на регіони в екологічній сфері,
  • можливі шляхи й механізми посилення ролі регіонів в євроінтеграційних процесах.

Під час заходу буде презентовано аналітичний документ «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».

Організатор круглого столу — Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля».

Круглий стіл відбудеться 14 березня 2018 року з 12:00 до 16:00 у конференц-залі готелю «Ріус», за адресою: м. Львів, вул. Гнатюка, 12а. Захід розрахований на учасників із Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей.

Для участі у заході потрібно заповнити до 9 березня 2018 року (включно) форму.

За додатковою інформацією слід звертатися до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Зоряни Козак (zoryana.kozak@rac.org.ua , +380 32 242 22 84, +380 95 898 67 26).

Захід проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» за сприяння Європейського Союзу.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

Контакти

  • Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»
  • zoryana.kozak@rac.org.ua
  • +380 32 242 22 84
  • +380 95 898 67 26
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.