bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Реєстрацію на IV Форум організаційного розвитку відкрито!
16.10.2015

IV Форум з організаційного розвитку «Змінити себе, щоб змінити країну» відбудеться 19-20 листопада 2015 року в приміщенні НСК «Олімпійський» (м. Київ).

Форум з організаційного розвитку - це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері зміцнення спроможностей громадських об’єднань. Форум – ще й традиційне місце зустрічі «усіх з усіма». Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Тема цьогорічного Форуму -  «Змінити себе, щоб змінити країну», тож пропонуємо усім разом спланувати, що саме ми повинні сьогодні змінити у роботі своїх організацій, у своїх підходах і цінностях, щоб завтра жити в країні спільної мрії. У руслі цієї мети програма Форуму буде сфокусована на таких тематичних напрямках:

  • участь ОГС у промоції та реалізації реформ, особливо на локальному рівні;
  • нарощування експертного потенціалу ОГС;
  • формування стійкого кола прихильників ОГС у громаді;
  • розбудова інфраструктури громадянського суспільства.

Очікується, що у роботі Форуму цьогоріч візьмуть участь щонайменше 500 учасників з громадських і благодійних організацій України та учасники з інших країн. За хорошою традицією Форум проводитиметься у форматі «багато локацій + багато подій»: подивитися кіно, попити кави у «світовому кафе», відвідати виставку, почитати «Живу книгу» і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії - усе можливо на Форумі!

Долучитися до проведення Форуму і зареєструватися як учасник можна за посиланням: http://cd-platform.org/forum/cdforum2015/1611-iv-forum-z-orhanizatsiinoho-rozvytku-reiestratsiia

Форум з організаційного розвитку проводиться ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства»; завдяки підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та програми «Школа фондів громад», яка фінансується Фондом ім. Ч. С. Мотта.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.