bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Шоста щорічна конференція журналістів-розслідувачів України
20.11.2014

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) запрошує українських журналістів-розслідувачів взяти участь у щорічній дводенній конференції «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 5-6 грудня 2014 року, Київ 

Мета конференції, яку традиційно проводить Інститут розвитку регіональної преси, – зібрати журналістів, які мають досвід проведення розслідувань, для спілкування, обговорення проблем, з якими зіштовхуються журналісти в процесі проведення розслідувань, і таким чином сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та Європі.

Цьогоріч головна тема конференції – це безпека: фізична, цифрова, юридична, психологічна. Окрема увага буде приділена журналістиці даних та візуалізації даних. Програма заходу і реєстраційні форми доступні за посиланням: http://irrp.org.ua/events/3413-shosta-schorchna-konferencya-zhurnalstv-rozslduvachv-ukrayini.html. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.