Конкурс на комунікацію високопріоритетних е-послуг

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Менеджмент Сістемс Інтернешнл» запрошує всі кваліфіковані релевантні організації взяти участь у конкурсі на комунікацію 100 високопріоритетних е-послуг для Державного агентства з питань електронного урядування України. Дедлайн - 17 квітня 2018 року.

У підготовці пропозиції слід користуватися Додатком https://bit.ly/2I7fBbI до цього оголошення.

Заявки мають бути подані до 18:00 (за Київським часом), 17 квітня 2018 року на електронну адресу: [email protected], з позначкою RFP-611300.01.18.011. Заявка має бути подана українською мовою та мати строк дії не менше 90 днів з моменту подачі.

При підготовці Пропозиції завяник несе відповідальність за те, щоб вона надійшла за вищевказаною адресою не пізніше встановленого терміну.

Пропозиції, отримані після встановленого терміну подачі, незалежно від причини, розглядатися не будуть. Переконайтеся, що ваші пропозиції підписані, відправляються у форматі .pdf і в них відсутні віруси або пошкоджені файли.

Заявник має створити 2 архіви (Тільки формату *.zip): один має включати технічну частину заявки, інший – фінансову частину. Обидва файли мають бути прикріплені до електронного листа.

Тема листа має включати: «RFP-611300.01.18.011» та назву тендера «100 високопріоритетних е-послуг для Державного агентства з питань електронного урядування України».

Зміст листа має включати: Назву/Ім’я заявника

Архівні файли мають бути названі: Технічна частина та Фінансова частина

Примітка: якщо електронні листи або архівні файли не будуть позначені згідно з інструкціями Проект знімає з себе відповідальність за можливу помилкову обробку або відкриття заявки.

Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися виходячи з повноти Пропозиції та її відповідності вимогам технічного завдання (Додаток https://bit.ly/2I7fBbI).

Обрана пропозиція має відповідати всім вимогам і критеріям оцінки та запропонувати найкраще співвідношення ціна-якість. На цій підставі укладається договір. Будь-яка пропозиція, що не відповідає вимогам, буде відхилина.

Проект залишає за собою право не приймати будь-яку пропозицію або укладати контракт / оформляти Замовлення на купівлю, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою і подачею Постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.

 

Контакти

  • Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»
  • «Менеджмент Сістемс Інтернешнл»
  • [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.