bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський конкурс на найкращу журналістську роботу «Сімейні цінності»

Оголошується прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері «Сімейні цінності», який проводить Міжнародна громадська організація «Рада Сімей України» за підтримки Запорізької обласної громадської організації «Центр сімейної культури «Квітка Життя».

До участі в конкурсі запрошуються журналісти ЗМІ України (усіх типів: теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.

На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика і позитивний досвід будови щасливої родини на основі сімейних цінностей, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 травня 2015 року по 1 травня 2016 року.

До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер – наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відео репортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним).

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу.

Заявка може включати не більше трьох матеріалів одного автора.

Термін подачі заявок завершується 1 травня 2016 року.

Переможці конкурсу будуть визначені у наступних номінаціях:

  • Найкращий друкований матеріал (газетна публікація)
  • Найкраща інтернет-публікація
  • Найкращий відеоматеріал (ТВ)
  • Найкращий аудіоматеріал (радіо)

Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів.

Для переможців передбачені цінні призи та подарунки – нетбук (гран-прі), цінні подарунки (для переможців номінацій), а також дипломи та пам’ятні сувеніри.

Перед подачею радимо ознайомитися із положенням про конкурс (додається), де зазначені вимоги до учасників, критерії оцінювання на інша інформація.

Учасники повинні заповнити анкету (додається) і разом з власним матеріалом (матеріалами) надіслати на електронну АБО поштову адресу організатора:

Електронна адреса: rada.prit@ukr.net  ( з темою: КОНКУРС СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ)

Поштова адреса: 69059, м. Запоріжжя, вул. Комарова 2, оф. 203, Запорізький центр МГО «Рада Сімей України» (з приміткою «КОНКУРС СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ»).

Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на сайті МГО «Рада Сімей України» у додатку та на сайті http://rada-ukraine.org/.

Конкурс оголошується в рамках проекту «Впровадження курсу «Сімейні цінності» в загальноосвітні школи України» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.