bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський конкурс для студентів-журналістів «Революція буквами»
12.09.2014

Запрошуємо взяти участь у  Всеукраїнському конкурсі для студентів-журналістів «Революція буквами». Конкурсний відбір триватиме з 15 вересня по 15 листопада 2014 року.

Умови конкурсу:

Учасники мають написати аналітичний матеріал на запропоновані теми:

- Євроінтеграція (проблеми, недоліки, переваги, сподівання);

- Революція Гідності (причини, наслідки);

- Ситуація на Сході України (аналіз подій, причини, наслідки);

- Кримське питання (аналіз подій, причини, наслідки, анексія півострова, нелегітимність дій самопроголошеної влади та РФ).

та разом з анкетою-заявкою (приклад у Додатку) надіслати на поштову скриньку конкурсу [email protected].

Для участі в конкурсі запрошується студенти 1-4 курсів факультетів журналістики вишів України.

Дедлайн подачі конкурсних робіт: 15 листопада 2014 р.

Конкурс проводитьсяна базі порталу «Пороги» в рамках Кримського проекту Центру регіонального розвитку «Топ-Кая» за підтримки Національного фонду демократії США та Запорізького національного університету до 10-ліття факультету журналістики.

Роботи всіх учасників оцінюватиме компетентне журі, організатори назвуть 16 кращих робіт та запросять їхніх авторів до Запоріжжя, де учасники проведуть три дні, візьмуть участь у другому етапі проекту, отримають цінні знання в ході майстер-класів та лекцій від досвідчених фахівців та відвідають колиску запорізького козацтва острів Хортиця. Програма заходів планується на 20-22 листопада. Її детальний розклад кожен із фіналістів отримає персонально одразу після підбиття підсумків.

Урочисте нагородження учасників конкурсу відбудеться  22 листопада 2014 року.

Щодо детальної інформації про конкурс та вирішення організаційних питань звертатися до Євгенії Науменко – тел.: +38(067)282-68-32, e-mail: [email protected], FBVK.

Також, вся необхідна інформація про конкурс буде з’являтися в спеціальних групах Конкурсу в соціальних мережах Фейсбук та vk.com/club76903821Вконтакте.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.