bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розширення прав та можливостей жінок у сфері ресурсоефективності та енергетики в Україні

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні у співпраці з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) розробив відео, присвячене питанню залученню жінок до активної роботи у сфері енергетики та ресурсоефективності. Відео пропонує розглянути роль жінки у вказаних сферах, почути аргументи на користь того, що успішний розвиток бізнесу можливий за збалансованої участі в ньому чоловіків та жінок.

У відео 5 жінок, які є представницями різних організацій (UNIDO, Швейцарське бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні, Центр ресурсоефективного та чистого виробництва, Жіночий енергетичний клуб України, Державне агенство з енергоефективності та енергозберження), стверджують, що ґендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок позитивно впливає на інклюзивний сталий розвиток промисловості, особливо в енергетичному секторі, ресурсоефективності. Жінки є агентами змін у всіх сферах життя суспільства. Вони впевнені, що змінювати ставлення до ґендерного балансу у всьому світі потрібно вже сьогодні, залучаючи до цього і чоловіків. Ґендерна рівність дозволяє як чоловікам, так і жінкам робити рівний внесок в економічний, політичний, соціальний і культурний розвиток.

Дивіться відео за посиланням https://youtu.be/XsZlD0vjN9Q

 

 

Контакти

  • +38044-227-83-78
  • e-mail: info@recpc.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.