•  

BRIDGE: нові можливості для українських НПО

TechSoup Україна продовжує відкривати українським НПО доступ до глобального соціального сектору та міжнародних донорів. Через кваліфікацію на платформі українські ОГС можуть отримати BRIDGE Number – унікальний ідентифікатор у міжнародній базі некомерційних організацій.

BRIDGE – це міжнародна база даних організацій громадянського суспільства зі всього світу. В системі вже зареєстровано три мільйони організацій. Завдяки базі даних BRIDGE міжнародні організації та донори отримують дані про результати роботи потенційних партнерів.

Донорам простіше знайти інформацію про організації, які працюють у сферах їхніх інтересів, оцінити відповідність вимогам та надати підтримку. Неурядові організації можуть знайти партнерів, які поділяють їхні цінності та мету діяльності. Керівники ОГС отримують більш цілісне уявлення про те, що відбувається у глобальному некомерційному секторі  через обмін інформацією у системі, на основі чого приймають стратегічні рішення та формують уявлення про тенденції  у глобальному вимірі.

Як отримати BRIDGE Number

Для цього потрібно здійснити декілька простих кроків:

1.      Зареєструйте свою організацію на платформі TechSoup Україна;

2.      Надішліть документи та надайте інформацію про організацію;

3.      Отримайте унікальний номер за посиланням .

Foundation Center, GlobalGiving, GuideStar та TechSoup створивши BRIDGE, розбудували глобальну мережу некомерційних організацій для вільного обміну інформацією та покращення комунікації між різними гравцями сектору, що сприяє підвищенню прозорості та ефективності глобального соціального сектору.

Дізнатися більше про можливості Програми технологічної підтримки НПО ви можете за посиланням.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Сумщенко Ірина   492 дні тому   #  

Це чудова можливість для НГО знайти партнерів! А також важливий елемент прозорості та демократії.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.