Менеджер проекту у «Школа Мерів»

ГО «Агенція «Спільні Зусилля» шукає в команду вмотивованого, цілеспрямованого та відповідального проектного-менеджера, який розділяє наші цінності та спроможний організувати реалізацію Школи Мерів на найвищому рівні. Дедлайн - 21 травня 2017 р.

Громадська організація “Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку “Спільні Зусилля” в рамках в рамках підготовки до запуску третьої програми “Школа Мерів”, яка реалізовується з коштів донорів, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади проектного-менеджера.

Основні обов’язки проектного-менеджера:

 • організація відбору на програму Школа Мерів (Далі по тексту - ШМ)
 • організація всіх заходів в рамках ШМ;
 • координація учасників, експертів та лекторів ШМ: інформування, зворотній зв’язок, організація логістики, тощо;
 • забезпечення проведення навчальних заходів у форматі лекції, тренінгів, дискусій, майстер-класів від провідних експертів ШМ, відомих практиків, громадських діячів, міських голів та політиків;
 • SMM та комунікаційний супровід діяльності ШМ;
 • підготовка первинних документів та ведення діловодства в рамках ШМ;
 • складання описових звітів про діяльність ШМ.

Основні вимоги до кандидата на посаду проектного-менеджера:

 • вища освіта;
 • управлінський досвід або досвід проектної діяльності від 2 років;
 • досвід у реалізації освітніх проектів;
 • навички планування, моніторингу та оцінки результативності діяльності проектів;
 • уміння працювати самостійно та у команді;
 • комунікабельність, відповідальність, стратегічне мислення, висока мотивація, готовність до динамічної та напруженої роботи;
 • відмінні навички ділового листування;
 • знання англійської мови, а також досвід діяльності у громадському секторі буде перевагою.

Умови роботи:

Діяльність за проектом передбачає повну зайнятість та ненормований робочий день, оскільки навчання в ШМ відбуватимуться щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі, а також можливі заходи у вечірній час та тижневе стажування в муніципалітетах Польщі.

Проект передбачає виконання проектним-менеджером своїх обов’язків як дистанційно так і безпосередньо в офісі чи в місці проведення ШМ під час проведення навчальних заходів.

Мінімальна тривалість контракту – 8 місяців, з можливістю продовження.

Школа Мерів  – це інноваційний освітній проект Агенції “Спільні Зусилля”, який вона реалізовує спільно з партнерами, завданням якого є підготовка діючих міських голів та кандидатів у мери разом з їх командами до управління містами в умовах децентралізації за сучасними стандартами публічного адміністрування шляхом навчання, стажування, вирішення кейсів та підготовки ними стратегій розвитку своїх громад.

В освітню програму закладена логіка управлінських блоків провідних бізнес-шкіл, а також світові стандарти підготовки кандидатів на посади очільників місцевих органів влади.

Завдання програми ініціювати спроможності у чинних та майбутніх міських голів до системного підходу у розвитку складної соціально-економічної системи під назвою місто. Крім того, учасники Школи підсилюватимуть свої знання та досвід в сфері стратегічного менеджменту, публічного адміністрування та good government (належного врядування). 

А найважливішим для мерів та їх команд під час навчання стане розробка стратегії свого міста та проекту вирішення однієї з ключових проблем в місті.

Більше про Школу Мерів можна дізнатися перейшовши за посиланням - http://mayorschool.org.ua/

Агенція “Спільні Зусилля є неприбутковою громадською організацією, легалізованою у 2015 р. Наша місія – сприяти формуванню новою управлінської культури в містах, що грунтуватиметься на плідній взаємодії влади, бізнесу та громади на принципах win-win.

До портфелю поточних актиностей Агенції входять наступні проекти: Школа Мерів, Міжнародний Конгрес Мерів, City Progress Index, створення Агенцій місцевого розвитку.

В майбутньому організація має на меті запустити ще ряд проектів: Школу проектних менеджерів для Агенцій місцевого розвикту, Фонд підтримки місцевого розвитку та Аналітичний центр.

Резюме та мотиваційний лист українською мовою просимо надіслати на адресу JointEffortsAgency@gmail.com до 21 травня 2017 року (включно) з темою листа “Проектний-менеджер Школи Мерів”.

Ми сконтактуємось із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.