ГУРТ шукає координатора робочої групи

ГУРТ шукає координатора робочої групи для розроблення навчальних матеріалів для учнів професійно-технічних навчальних закладів у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для покращення санітарно-технічної освіти в Україні».  Дедлайн для зголошення - 18.00 12 травня 2017 р.

Робоча група, що складається з представників професійно-технічних навчальних закладів та галузевого бізнесу, оновлюватиме навчальні матеріали для учнів ПТНЗ за спеціальністю монтажник санітарно-технічних систем та устаткування. З існуючим варіантом навчальних матеріалів можна ознайомитись тут. Координатор робочої групи відповідатиме за складання і дотримання плану діяльності робочої групи, організовуватиме засідання робочої групи, контролюватиме виконання зобов’язань членів робочої групи тощо.

Вимоги:

  • вища освіта;
  • досвід викладацької/адміністративної/управлінської роботи в освітній сфері не менше 5 років (у тому числі у сфері неформальної освіти);
  • досвід розроблення навчальних матеріалів у системі професійно-технічної освіти є перевагою;
  • досвід співпраці з проектами та програмами міжнародної технічної допомоги є перевагою.

Початок діяльності: червень 2017 р.

Завершення: березень 2018 р.

Максимальна кількість робочих днів на місяць: 5.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме, що відповідає зазначеним вимогам, а також розмір очікуваної оплати праці за один робочий день на електронну адресу maslych@gurt.org.ua (тема листа - «Координатор») до 18.00 12 травня 2017 р.

УВАГА! Якщо Вам відомі фахівці, яких може зацікавити ця пропозиція, перешліть, будь ласка, їм це повідомлення.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.