Стань волонтером у літньому таборі Camp Model United Nations!

Організатори Camp Model United Nations шукають волонтерів у команду. Якщо ти енергійний/а, цікавишся міжнародними відносинами і співробітництвом, бажаєш дізнатися як працюють мехінізми ООН та любиш працювати з молоддю, тоді заповнюй аплікаційну форму. Дедлайн - 21 квітня 2017  р.

В серпні 2017 р. у Вінниці відбудеться семиденний табір Camp Model United Nations. Моделюючи роботу комітетів Організації Об’єднаних Націй, шкільна молодь має можливість поліпшити своє знання англійської мови, використовувати навички критичного мислення, а також дізнатися про різні культури і глобальні проблеми.

Учасники табору співпрацюватимуть над створенням рішень та написанням резолюції. Також, аби зробити табір незабутнім, організатори готують різні факультативні активності, дискусії, культурні івенти і звичайно ж, попрацюють над тімбілдингом.

Camp Model United Nations шукає вмотивованих і досвідчених волонтерів Корпусу Миру і українських волонтерів, які хочуть застосувати на практиці свої знання та зацікавленість у міжнародних відносинах і міжнародному співробітництві. Попередній досвід у MUN конференціях серед кандидатів вітається, але не обов’язковим. 

Волонтери повинні бути енергійними і вміти працювати зі старшокласниками. Українські волонтери разом з волонтерами Корпусу Миру працюватимуть  як ментори та керівники команд, щоб полегшити моделювання ООН, проведення тренінгів, а також організовуватимуть і очолюватимуть діяльність табору.

Обов’язки волонтерів:

-Допомога в процесі розгляду заявок та відбору учасників Camp Model United Nations 

-Участь у тренуваннях до початку табору

-Проведення додаткових заходів та сесій Моделі ООН

 Табір попередньо запланований на 7-14 серпня, хоча термін може бути змінений. Точне місце проведення ще не визначено, але більш детальна інформація буде оприлюднена незабаром.

Волонтери мають прибути в табір на два дні раніше для участі у тренінгах і допомоги з підготовкою.

Якщо ви зацікавлені в участі Camp Model United Nations в якості волонтера, не зволікайте, заповнюйте анкету до 21 квітня.

Посилання на анкету: https://goo.gl/qOyTXM

Про результати відбору кандидатів повідомлять електронною поштою не пізніше 7 травня. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.