Консультанти з питань місцевого економічного розвитку у проект «ПУЛЬС»

Асоціація міст України (АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» оголошує конкурс з метою відбору консультантів з питань місцевого економічного розвитку у Житомирській, Запорізькій, Київській,  Кіровоградській, Миколаївській, Сумській та Чернігівській областях.  Дедлайн - 21 квітня 2017 р.

Надання послуг здійснюватиметься на підставі цивільно-правової угоди. Послуги надаватимуться у регіональному відділенні АМУ у відповідній області, спільно з трьома іншими консультантами проекту (з правових, бюджетних питань та комунікації реформи). Консультант активно співпрацюватиме з посадовими особами органів місцевого самоврядування, в тому числі об’єднаних територіальних громад.

Перелік послуг, що надаватиме консультант:

  • Надання роз’яснень та консультацій посадовим особам органів місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку, зокрема:

-          розробки стратегій розвитку територіальних громад;

-          розробки планів соціально-економічного розвитку територіальних громад;

-          підготовки проектних пропозицій (в тому числі для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади), управління проектами;

  • Допомога громадам з проведенні інвентаризації ресурсів та складанні реєстрів;
  • Допомога громадам в створенні та посиленні інституцій розвитку громади;
  • Моніторинг оголошених конкурсів та впроваджуваних проектів для територіальних громад;
  • Забезпечення взаємодії з міжнародними проектами за дотичною до місцевого самоврядування тематикою, що реалізуються в межах області.

Основні вимоги до кандидатів:

-          вища освіта;

-          досвід розробки та впровадження проектів для територіальних громад (не менше 5 років);

-          досвід підготовки (в тому числі в рамках робочої групи) проектів для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади;

-          досвід розробки Стратегій розвитку територіальних громад.

Кандидати, які не відповідають мінімальним вимогам, не будуть розглядатися членами Комісії.

Вітатиметься (додаткові переваги):

-          вища освіта у галузі економіки або управління;

-          попередній досвід роботи в органах місцевого самоврядування в питаннях розробки стратегій розвитку та підготовки і впровадження інвестиційних проектів;

-          досвід розробки та впровадження проектів МТД;

-          досвід надання консультативної допомоги органам місцевого самоврядування у питаннях конкурсу;

-          досвід проведення навчальних заходів для дорослої аудиторії з тематики конкурсу,

-          обізнаність в загальних питаннях місцевого самоврядування та впровадження децентралізаційної реформи.

Комісія здійснюватиме відбір кандидатів на основі вищезгаданих вимог та додаткових переваг, тому радимо підготувати резюме таким чином, щоб змістовно та максимально повно представити свій досвід та можливості.

Зацікавлені особи можуть надіслати своє резюме українською мовою до 17.00 21 квітня 2017 року на адресу електронної пошти tender@auc.org.ua (в темі повідомленнязазначити «консультант з МЕР ________ область»).

В резюме обов’язково має бути зазначений досвід роботи (із зазначенням громад, для яких готувались стратегії та проекти, за можливості посилання), історія оплати праці та очікувана заробітна плата (за годину, за місяць).

Прохання також додати рекомендаційні листи або ПІБ та контакти осіб, які можуть підтвердити вашу компетентність та фаховість.

Комісія з відбору зателефонує лише кандидатам, відібраним для проведення співбесіди.

Усі запитання щодо цього конкурсу приймаються до 18 квітня 2016 року виключно письмово на адресу електронної пошти tender@auc.org.ua

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.