ГО «Європа без бар’єрів» шукає спеціаліста з медіа-моніторингу

Громадська організація «Європа без бар’єрів» в рамках проекту «Розбудова інституційної спроможності ГО «Європа без бар’єрів» заради реформ у сфері демократії, прав людини та свободи пересування», запрошує взяти участь у тендері на надання послуг з проведення медіа-моніторингу з січня 2016 року по січень 2017 року.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці, які мають досвід проведення медіа-моніторингу для громадських організацій, а також мають реєстрацію за відповідними КВЕДами.

Технічне завдання тендеру передбачає проведення щомісячного медіа-моніторингу та підготовку наступних звітних матеріалів:

  • Таблиця з переліком згадувань організації та її експертів у вітчизняних та зарубіжних ЗМІ за відповідними параметрами.
  • Підготовка щомісячного звіту медіа-моніторингу, що містить аналіз згадувань, рейтингування згадувань за експертами та темами та короткі рекомендації для організації по посиленню присутності у ЗМІ.

 Тендерна пропозиція має містити наступні документи:

  • Цінова пропозиція,
  • Опис досвіду проведення медіа-моніторингу для громадських організацій із зазначенням попередніх замовників послуг та їх контактів,
  • Свідоцтво про державну реєстрацію,
  • Витяг з Єдиного Державного Реєстру.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] з поміткою “Tender. Сapacity building ” до 18:00 1 квітня 2016 року. Результати тендеру буде оголошено після 8 квітня 2016 року. Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вищенаведеним вимогам і є найбільш вигідною з точки зору вартості.

Усі питання щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на електронну адресу [email protected] ГО «Європа без бар’єрів» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.