ГО «Електронна демократія» шукає волонтерів в Кривому Розі

ГО «Електронна демократія» шукає волонтерів для публікації фотокопій протоколів з результатами голосування та їх оцифровки, на виборах мера в Кривому Розі, 27 березня 2016р.

В неділю 27 березня, відбудуться вибори в Кривому Розі. Попередня спроба обрати міського голову ще раз показала, наскільки важливо не тільки голосувати, а й захищати результати голосування. Зараз ми працюємо над тим, щоб всі бажаючі мали можливість побачили протоколи з результатами голосування в Кривому Розі на сайті — e-vybory.org (http://e-vybory.org/).

Ми вже довели, що це можливо. Під час останніх виборів, нам вдалось зібрати i опублікувати 100% протоколів по Львову, більше ніж 90% по Рівному, 70% по Миколаєву та 55% по Маріуполю.

Ми шукаємо волонтерів, які б допомогли в ніч голосування фотографувати, публікувати та оцифровувати копії протоколів з результатами підрахунку.

Якщо ви з Кривого Рогу та хочете допомогти, ви можете прийти до нас загружати та публікувати протоколи. Якщо ви з іншого міста, але бажаєте допомогти, ви можете оцифровувати протоколи онлайн. Навіть година вашого часу - це вже велика допомога! 

Запис до команди волонтерів за посиланням.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.