ГО «Європа без бар’єрів» шукає Web-редактора сайту

У команду ГО «Європа без бар’єрів» потрібен Web-редактор сайту«Visa-free-europe” (http://visa-free-europe.eu/).

Ми чекаємо на студентів, волонтерів, що хочуть отримати досвід роботи редактора сайту міжнародної Коаліції «За Європу без віз».

Очікуємо на появу комунікабельної, цілеспрямованої, творчої особистості, що добре володіє письмовою та розмовною англійською мовою, має знання політичних відносин Україна – Європейський Союз з акцентом на питанні свободи пересування, контактів між людьми та руху осіб. Редактор/ка повинні мати незакінчену (або закінчену) вищу освіту (бажано журналістика, філологія), високий рівень знань ПК. Кандидат/ка на посаду редактора повинні мати розвинуті аналітичні здібності, вміти розставляти пріоритети, мати високий рівень відповідальності під час виконання завдань.

Основні обов’язки редактора:

Оперативне наповнення сайту відповідним  контентом, написання коротких статей, матеріалів, копірайтинг, пошук в інтернеті актуальної інформації (фото, відео) для публікації на сайті, перевірка веб-контенту на різних стадіях розробки на відповідність стандартам інформаційної архітектури та стилю подачі інформації. Підготовка дайджестів для членів Коаліції «За Європу без віз» на основі новин сайту. 

Редактор сайту матиме можливість брати участь у підготовці Комунікаційної Стратегії Організації та ребрендингу міжнародної Коаліції  «За Європу без віз». 

ГО «Європа без бар’єрів» пропонує:

  • гнучкий графік роботи;
  • безпосереднє спілкування з міжнародним середовищем та експертами Міжнародної Коаліції «За Європу без віз»;
  • значні можливості для розвитку та перехід на постійну роботу в Організації;
  • після випробувального терміну (1 місяць) буде запропонована оплата праці.

Свої резюме із назвою «Web-редактор сайту «Visa-free-europe» та мотиваційним листом надсилайте на адресу [email protected]  до 1 квітня 2016 року. Тільки кандидати, що відповідають критеріям, будуть запрошені на інтерв’ю. Листи без мотиваційного листа не будуть враховані у конкурсі.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Олександр Шпинковський    818 днів тому   #  

У якому місті повинен мешкати редактор?
Дякую

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.