7 актуальних вакансій тижня

ГУРТ підготував добірку вакансій для тих, хто прагне професійного розвитку у третьому секторі. Кандидати можуть долучитись до команди громадських організацій, щоб посприяти розвитку громадянського суспільства.

Спеціаліст з моніторингу гендерно обумовленого насильства у Фонд народонаселення ООН (Сєвєродонецьк)

Основні функції та обов’язки: підтримка функціонування програми гуманітарної допомоги Фонду народонаселення ООН; підтримка контактів з державними організаціями та партнерами в раках проекту; моніторинг результатів програми та підготовка звітності.

Останній день подання – 22 лютого 2016 року

PR-менеджер для креативних проектів БФ «З країни в Україну» (Київ)

Основні функції та обов’язки: розробка та реалізація PR-стратегії БФ “З країни в Україну”; координація комунікаційних проектних менеджерів з урахуванням стратегії організації; створення та дистрибуція інформаційного контенту – прес-релізів, новин, заяв, блогів тощо; моніторинг медіа-згадувань; організація прес-конференцій, прес-турів, презентацій тощо; формування партнерського пулу ЗМІ та поточна робота зі ЗМІ та з іншими зацікавленими сторонами.

Останній день подання – 23 лютого 2016 року

Фахівець з питань стратегічної інформації у СЦО ЛЖВ (Київ)

Основні функції та обов’язки: збір, накопичення, оброблення, аналіз, оцінка інформації, необхідної для реалізації проектів; збір даних й інформації щодо бар’єрів, які перешкоджають доступу до континууму послуг у зв’язку з ВІЛ-інфекцією в регіоні СЄЦА; збір і аналіз необхідних даних для розробки регіональних оглядів і аналітичних доповідей про ситуацію з фінансуванням і доступом до континууму послуг у зв’язку з ВІЛ-інфекцією; збір і аналіз даних у рамках проведення моніторингу доступу до континууму послуг у зв’язку з ВІЛ-інфекцією в регіоні СЄЦА; підготовка коротких анонсів, оглядів, звітів за результатами зібраної інформації і їхнє поширення; надання технічної підтримки представникам спільнот з питань формування доказової бази для проведення адвокаційних заходів;надання допомоги в розробці / веденні проектної документації.

Останній день подання – 26 лютого 2016 року

Грант-менеджер в Інтерньюз-Україна (Київ)

Основні функції та обов’язки: координування фандрейзингу організації; моніторинг нових пропозицій і тендерів, оголошених місцевими та міжнародними організаціями-донорами; розробка пропозицій, концептуальних записок або інших типів додатків для грантових конкурсів (поточних і перспективних); підготовка бюджетів в координації з фінансовим відділом; упорядкування проектних та донорських баз даних; взаємодія з менеджерами та директорами організації для розвитку нових проектів, ідей і проектних ініціатив.

Останній день подання – 29 лютого 2016 року

ГО «Громадське телебачення» шукає фінансового менеджера (Київ)

Основні функції та обов’язки: формування консолідованого бюджету організації; формування та перевірка бюджетів окремих проектів; підготовка річних фінансових звітів; узгодження фінансових питань з партнерами організації; супровід та консультування керівників проектів з фінансових питань та питань підготовки бюджетів; контроль виконання бюджетів.

Останній день подання - 1 березня 2016 року 

Спеціаліст Проекту Chemonics International (Маріуполь)

Основні функції та обов’язки: працювати з потенційними одержувачами грантів для розробки або уточнення грантових програм і заходів; надання методичної та технічної допомоги потенційним грантоотримувачам; моніторинг використання грантових коштів; усний та письмовий переклад з англійської мови при необхідності.

Останній день подання - 4 березня 2016 року

Провайдер для організації майстер-класу з питань енергетики у п’яти містах України

Основні функції та обов’язки: забезпечити повну концепцію програму навчання протягом п'яти днів для 40 учасників тренінгу; організаційне забезпечення навчання; участь у відборі тренерського складу; підтримка зв'язку та  з командою REC щодо реалізації проекту.

Останній день подання – 6 березня 2016 року

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.