Запрошуються активісти до Експертної Ради ГО

Громадська організація  «Родина Героїв Небесної Сотні», яка об’єднує рідних  полеглих Героїв, запрошує вас долучитись до Експертної Ради ГО, заради спільної праці зі  створення в Україні  Відзнак Героїв Небесної Сотні. Діяльність Ради зосереджена на напрацюванні ідей, які б найбільш повно розкрили мрію, мету, прагнення кожного Героя Небесної Сотні. Дедлайн - 31 травня 2017 р.

Члени Експертної Ради ГО вивчають спогади про Героя, його записи та розробляють пропозиції модерних і яскравих події, які можна здійснити в Україні на честь Героя. Саме так з”явилася Відзнака імені Героя України Богдана Сольчаника, який як викладач , став поруч зі своїми студентами. Його наукова діяльність трагічно обірвалася, але в пам’ять про нього кращі  молоді вчені Україні зможуть отримати  тревел-грант для виступу зі своєю науковою доповіддю в Університетах Оксфорд та Кембрідж. Члени Експертної Ради мають почесний обов’язок  оприлюднювати  ідеї вшанування Героїв , виступати у ЗМІ з приводу започаткованих Відзнак. Наразі,  громадська організація має прийняти у  члени своєї Експертної Ради трьох   нових членів, і тому зацікавлена знайти тих  представників громадського сектора, хто працює для втілення ідей Революції Гідності і прагне зробити свій внесок у втілення мрій Героїв.  Ми шукаємо представників  громадського сектора з незаплямованою репутацією, активістів Євромайдану, особливо тих, хто пов”язаний з напрямком європейської інтеграції України. Ми зацікавлені мати в членах Ради представників ГО з різних областей.

Організація роботи членів Експертної ради базується на участі  у засіданні Ради  у місті Києві один раз на квартал та дистанційному вивченні матеріалів і наданні пропозицій.

Якщо ви хочете побачити втілення своїх ідей, спробувати себе у  міжнародній співпраці, готові бути поруч з родинами Героїв у ці непрості часи, коли відбуваються розслідування та суди по злочинам на Майдані, надсилайте свого мотиваційного листа. Він має містити основні відомості про вас і опис тієї справи, якою ви по праву пишаєтеся, і яка характеризує вас.

Ми відкриті до того, щоб бачити у членах Ради і студентів університетів, якщо вони можуть привести аргументи на користь своїх поглядів і ідей.  Відзнаки Героїв - це спроба побудувати місток у Майбутнє. Це внесок у  майбутню українську ідентичність, яка розпочалася зі сміливості і відданості наших Героїв на Майдані!

Розповідь про Відзнаки можна прочитати тут: http://life.pravda.com.ua/society/2017/02/23/222727/

Діяльність у проекті (окрім відряджень) здійснюється на волонтерських засадах - pro bono.  Ви зможете самостійно планувати частоту та об’єми вашої завантаженості, будь – яка допомога з Вашого боку буде безцінною.

Для подання вашої кандидатури на участь у проекті як члена Експертної Ради, просимо надіслати мотиваційного листа на нашу електронну адресу: [email protected] Громадська організація: “Родина Героїв Небесної Сотні”: https://www.facebook.com/RG.NebesnaSotnia/?fref=ts

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.