Інститут політики та урядування запрошує долучитися до команди експертів

Проект «Думка UA» запрошує до співпраці представників громадянського суспільства. Проект «Думка UA» покликаний надавати оцінку подіям, що відбуваються в Україні та світі. За допомогою експертних коментарів, ми хочемо нагадати українцям яку країну вони повинні вимагати від влади і чи ми дійсно про неї все знаємо.

В цей динамічний час суспільних та політичних трансформацій, ми прагнемо об’єднати навколо себе тих українців, що хочуть бути почутими і фахово коментують те, що навколо них відбувається. Дуже важливими в таких умовах є обговорення ідей розвитку українського суспільства, пошуки відповідей на нагальні питання, що заважають Україні стати більш сучасною, відкритою і процвітаючою країною.

Наша цільова аудиторія: stakeholders, decision-makers, українські та міжнародні політики, журналісти, економісти, зацікавлені особи України та світу.

Тематика коментарів «Думка UA»

Щодо України: впровадження реформ в Україні та особливості функціонування політичної системи України; економічна ситуація в країні; інформаційні виклики та протидія «гібридній війні»;інтеграція України в європейські та євроатлантичні інституції.

Щодо міжнародної політики: економічні виклики; виклики європейської та міжнародної безпеки; ЄС, США, Близький Схід.

Для того, щоб долучитися до команди експертів Інституту політики та урядування, необхідно заповнити форму.

Проект «Думка UA» – це ініціатива для активних громадян, що намагаються своїм словом змінити світ навколо себе. У нас різні погляди, але саме так ми навчаємося вибудовувати спільну візію, обмінюємося досвідом задля ефективного впровадження наших ідей та бачень. Труднощі і кризи нас мобілізують.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.