Приєднуйся до молодіжної організації AIESEC вже сьогодні!

Приєднуйся до молодіжної організації AIESEC вже сьогодні!

AIESEC керована студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку на всіх рівнях управління.

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 126 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще. У 2010 AIESEC в Україні отримав статус найкращої молодіжної організації року.

Студенти з 21 міста України зможуть взяти участь у наборі на програму “Global Leader” від AIESEC!

Програма “ Global Leader ” – це можливість розвинути свої навички та застосувати знання, отримані в університеті, на практиці. Ця програма дозволить тобі отримати практичний досвід у найбільшій молодіжній організації світу. Ставши її учасником, ти спробуєш себе в ролі члена команди, яка буде організатором соціального проекту. Програма “ Global Leader ” передбачає розвиток професійних навичок та особистісних якостей, зокрема: тайм-менеджмент, досвід організації проектів, досвід проведення інтерв’ю, робота у сфері social media marketing, покращення володіння англійською мовою та інші. А також – це спілкування та культурний обмін з однолітками з різних країн, які працюють у соціальних проектах в Україні.

Щоб зрозуміти, чому люди вважають себе частиною AIESEC’у, ми запитали це у членів організації, які вже мають досвід роботи у програмі “ Global Leader ” та працюють тут вже не перший місяць. Що з цього вийшло – дивіться у відео(www.youtube.com/watch?v=ur8vnkTVuFI).

AIESEC - це не просто організація.

AIESEC - це люди, яким не байдуже.

Участь у AIESEC дасть можливість:

  • отримати цінний лідерський досвід; 

  • розвивати особистісні та професійні якості; 

  • спілкуйся з молоддю зі всього світу; 

  • працювати за спеціальністю в одній з більше ніж 100 країн світу; 

  • відвідувати різноманітні освітні заходи (конференції, семінари, тренінги); 

  • реалізувати свій власний проект у сфері, що цікавить; 

  • будувати мережу контактів з представниками найвідоміших компаній та організацій, що є партерами AIESEC.

Якщо ти прагнеш розвитку, нового досвіду та роботи у міжнародному середовищі, то приєднуйся до нашої глобальної команди. Бери участь в наступних етапах відбору:

1. Зареєструйся через анкету на сайті (форма після статті). Це дасть нам можливість запросити тебе на наступні етапи відбору.

2. Співбесіда з представниками AIESEC у твоєму місті. Ми дізнаємося більше про тебе, твої інтереси та плани, а також перевіримо твої цінності та компетенції.

3. Assessment Centre. Разом з іншими кандидатами ти будеш приймати участь в ділових іграх, які допоможуть нам виявити твої сильні сторони та моделі поведінки в різних ситуаціях.

4. Для кандидатів, які успішно пройшли попередні етапи, проводиться тренінг від представників AIESEC. На ньому ти зможеш познайомитися з іншими учасниками AIESEC, дізнатися про нашу діяльність та почути про проекти, до яких ти зможеш приєднатися.

Детальнішу інформацію про розклад заходів у кожному місті можна дізнатися на сайті www.aiesec.org.ua або у групі https://vk.com/aiesec.sumy

Реєстрація на програму за посиланням: http://aiesec.ua/global-leader/

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.