Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Сумах і Глухові

15-17 травня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Суми та Глухів з офіційним візитом. У межах візиту відбудеться низка інформаційних заходів. У програмі: презентація відкритих конкурсів на гранти ЄС, тренінг для ГО з написання грантових заявок, семінар про пошук бізнес-партнерів в ЄС, брейн-ринг тощо.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

У програмі візиту:

Що: Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли: 15 травня 2018 року, 14:00 – 15:30 

Де: м.Суми, Premier Hotel Shafran (вул. Замостянська, 1/4), конференц-зала

Для кого: Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який знаходиться у Сумах.

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Що: Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли: 15 травня 2018 року, 16:00 – 19:00 

Де: м. Суми, Premier Hotel Shafran (вул. Замостянська, 1/4), конференц-зала  

Для кого: Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути базові навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; як зрозуміти потреби донора та відобразити це у заявці; «стандартний склад» грантової заявки: проблема, мета, завдання, очікувані результати та їх співвідношення; базові принципи складання бюджету; «розбір» типових помилок у грантових заявках та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання /Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Що: Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли: 16 травня 2018 року, 10:30 – 13:30

Де: м. Суми, Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування (площа Незалежності, 3/1, 1-й пов.)

Під час семінару учасники розглянуть переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про можливості Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів в Європі. Обговорять європейську консультативну підтримку для малого і середнього бізнесу та допомогу в налагодженні бізнес-зв’язків у країнах ЄС, зокрема програму EU4Business та діяльність Центру підтримки бізнесу у м. Суми. Також буде розкрите питання захисту прав інтелектуальної власності в ЄС та що потрібно знати українським підприємцям.

Серед головних експертів семінару: Оксана Попруга, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні / Тарас Савченко, керівник Центру підтримки бізнесу м. Суми / Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Що: Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого: Студенти, школярі, активна молодь

У Сумах:

Коли: 16 травня 2018 року, 13:30 – 15:00

Де: м. Суми, Конгрес-центр Сумського державного університету (вул. Покровська, 9/1)

У Глухові:

Коли: 17 травня 2018 року, 12:00 – 13:30

Де: м. Глухів, ЗОШ №1, вулиця Вознесенська, 13

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що: Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх, культурних і бізнес-можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли: 17 травня, 16:00 – 17:30

Де: м. Глухів, Глухівський національний педагогічний університет, вулиця Києво-Московська, 24.

Для кого: Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.  

За детальною інформацією можна звертатися до Олесі Савенко, тел. +38 (093) 701 3623, [email protected], Ольги Міщенко, тел. +38 (096) 681 7607, [email protected] або до Ірини Широкової, +38 (097) 177 2416, [email protected]

Візит Представництва ЄС до Сумської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Контакти

  • Представництво Європейського Союзу в Україні
  • [email protected]
  • [email protected]
  • [email protected]
  • +38 (093) 701 3623
  • +38 (096) 681 7607
  • +38 (097) 177 2416
  • https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk
  •  https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.