Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага»  запрошує активних представниць Сумської та Полтавської обл. до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 8 вересня 2017р. у м. Суми. Дедлайн - 6 вересня 2017 р.

Цей тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

1)      жінки-депутатки обласних, районних, міських, селищних, та сільських рад Сумської та Полтавської обл.;

2)      жінки-представниці виконавчих органів міських, селищних, та сільських рад Сумської та Полтавської обл.;

3)      жінки-лідерки та членкині політичних партій Сумської та Полтавської обл.;

4)      жінки-лідерки та членкині громадських організацій Сумської та Полтавської обл.

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – ви зрозумієте, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створення можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.

Дата проведення тренінгу: 08.09.2017, 10:00-17:00

Місце проведення тренінгу: готель «Reikartz Суми», вул. Воскресенська, 1, м. Суми

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 15:00 06.09.2017р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/IFLzhstA7xiPBa7C2.

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 18:00 06.09.2017р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).

Додаткова інформація:

Організатор: Благодіний фонд “Рівність і взаємоповага”

Контакти: [email protected]; +38()93)748-35-77

Вартість: участь безкоштовна

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олена Захарова   313 днів тому   #  

А що, існують чоловіки-депутатки та чоловіки-лідерки? Чи треба розуміти6 що дівчатам-лідеркам на тренінгу не місце?

  •   Пiдписатися на новi
Лілія Антонюк   313 днів тому   #  

Пані Олено, дякуємо за ваш коментар! Назва тренінгу була обрана не випадково, а з певною метою, зокрема - щоб породити дискусію серед учасниць наших тренінгів, адже ми переконані, що ви обізнані із тим, що не всі жінки в Україні наразі готові до виживання фемінітивів, а переконання - це справжнє мистецтво, яке потребує використання великої кількості методів.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.