Триденна школа «Створи свій проект»

Німецька незалежна громадська організація Форум політичних консультацій запрошує взяти участь у проекті: «Кваліфікація нового політичного покоління в регіонах України: Організація політичної та громадської молодіжної роботи». Дедлайн -  20 серпня 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Мета і зміст:

Метою семінарів є підвищення кваліфікації громадсько або політично активної молоді у східних регіонах України. Семінари мають допомогти молодим людям самостійно та ефективно організовувувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у політичному та громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління. Учасники мають поширювати отримані знання після участі в семінарі та створити мережу контактів один з одним.

Темами семінарів є:

 • організація молодіжної роботи;
 • правові основи політичних і соціальних дискусій;
 • самостійне фінансування без залучення зовнішніх коштів;
 • зв’язки з громадськістю;
 • аналіз сильних/слабких сторін організації;
 • планування кампанії.

Зазначені теми будуть розкриті німецькими та українськими доповідачами з багатолітнім досвідом.

Семінари є освітніми заходами, за участь в яких учасникам надається сертифікат.

Цільова аудиторія:

Цільовою аудиторією є молодь (18-35 років), які є членами або активістами демократичної громадської або політичної молодіжної організації. Цього року семінари організовуються саме для молоді зі східних регіонів України (Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської областей) та АР Крим.

Семінари орієнтовані передусім на нових членів організацій, на тих, хто хоче перейняти активну роль у своїй організації в майбутньому чи заснувати власну організацію, не на досвідчених діячів.

Особливо наполегливо запрошуємо до подачі заяв жінок. Партнери проекту прагнуть досягнути 50%-ої частки участі жінок.

Кожен семінар проводиться за участі 20 учасників з сусідніх областей для сприяння створення регіональної мережі зв’язків.

Мовою семінару є українська (з перекладом на німецьку). Також можливим є використання російської мови.

Школа буде відбуватися на двох локаціях:

 1.  Дніпро (1-3 вересня) – для учасників  Дніпровської та Донецької областей;
 2.  Запоріжжя (8-10 вересня) – для учасників із Запорізької та Донецької областей, а також з Криму та Севастополя.

Участь у семінарі є безкоштовною, проживання та харчування покриваються організаторами. Кошти за проїзд  повертаються учасникам з максимальною сумою до 20 Євро, в разі пред’явлення ними оригіналів білетів другого класу.

Дедлайн для подачі заяв на семінари:

4 червня – на семінари в Харкові

20 серпня - на семінари у Запоріжжі та Дніпрі

Організатором проекту є:

Незалежна, безпартійна та некомерційна німецька громадська організація Форум політичних консультацій (Forum für politische Beratung e.V.), головний офіс якої розташований у м. Берлін (Німеччина).

Проект створений у співпраці з українською громадською організацією Сhange Log Foundation та за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Анкета для учасника: https://docs.google.com/forms/d/1Hk9j_stolB4TxDBbGi2lp-dySFprj_rFe_c_Of34feU/edit?edit_requested=true

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

 • ГО Форум політичних консультацій
 • [email protected]
 • 38 097 677 23 21
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.