Школа молодіжних лідерів (Київ)

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у Школі молодіжних лідерів, що відбудеться в м. Києві 26-30 серпня 2017 року. Дедлайн - 4 серпня 2017 р.

Метою заходу є активізація та посилення участі молодих людей в житті громади, налагодження культурних зв’язків серед молоді Сходу та Заходу, підвищення рівня поваги до культурних різноманітностей, подолання стереотипів.

 До участі запрошуються молодіжні лідери, активні студенти вищих навчальних закладів, лідери молодіжних громадських організацій, лідери молодіжних ініціатив. Досвід в сфері молодіжної політики вітається, але не є обов’язковим. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання брати участь в вирішенні проблем громади, продовжувати працювати в сфері активізації молодих людей, присутність на всіх сесіях Школи. Перевага буде надаватися представникам з Донецької, Луганської, Львівської та Івано-Франківської областе, але можуть подаватись кандидати з інших областей. Вікові обмеження 18-25 років. До участі буде відібрано 40 найкращих учасників.

 Програма Школи молодіжних лідерів включатиме наступні питання: міжкультурний діалог, молодіжне лідерство, молодіжні ініціативи, робота громадських організацій, участь в процесах прийняття рішень, можливість участі української молоді у міжнародних програмах, планування власних ініціатив. В якості тренерів буде залучено експертів в сфері молодіжної політики.

 Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника Школи молодіжних лідерів за посиланням https://goo.gl/forms/tPZnOLwRbmjxEhoS2  до 4 серпня 2017 року.  Результати відбору будуть повідомлені всім учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою до 11 серпня 2017 року.

 Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у Школі: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідних матеріалів.

 Школа молодіжних лідерів проходитиме з 26 по 30 серпня 2017 року в Етнографічному комплексі «Українське село» http://www.etno-selo.com.ua/index.php?lang=ua

 Школа молодіжних лідерів є частиною проекту «Схід-Захід разом», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ольги Донець за адресою debate@cent.dn.ua або телефоном +380501414098. 

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  •  debate@cent.dn.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Людмила Гребенюк   276 днів тому   #  

если бы была кнопка поделиться в соц.сеть, было бы идеально :)

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   276 днів тому   #  

Дякуємо, пані Людмило! Врахуємо Ваше побажання! :) Гарного дня!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.