bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальна програма стажування у сфері нагляду за фінансуванням політичних процесів
12.07.2017

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Ефективне впровадження та нагляд за  фінансуванням політичних процесів». Дедлайн - 31 липня 2017 р.

Орієнтовна дата поїздки –  4-11 листопада 2017 р.

Термін подання документів – до 31 липня 2017 р. 

Основна мета програми «Ефективне впровадження та нагляд за  фінансуванням політичних процесів» полягає у вивченні досвіду Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії у сфері нагляду за фінансуванням політичних процесів. Це навчання надасть учасникам унікальну можливість ознайомитись з ідеями та стратегіями, які впроваджуються виборчими інститутами Сполученого Королівства, включаючи Виборчу комісію Сполученого Королівства, а також краще ознайомитись з уроками, отриманими Сполученим Королівством у цій сфері, щоб використати їх задля підтримки реформування системи фінансування політичних процесів в Україні.

Навчальна програма «Ефективне впровадження та нагляд за фінансуванням політичних процесів»  проходитиме в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути основні зацікавлені сторони, залучені до процесу впровадженню та нагляду політичного фінансування в Україні, зокрема:

•           представники Центральної виборчої комісії, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати, які працюють безпосередньо над впровадженням нагляду за фінансуванням політичних процесів

•           представники організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації, які здійснюють моніторинг дотримання вимог щодо фінансування політичних процесів в Україні;

•           представники організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації, які адвокують фінансування політичних процесів та антикорупційні реформи.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні - Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.