Вебінар з впровадження досвіду країн ЄС щодо поводження з побутовими відходами

23 червня 2017 року (п'ятниця) відбудеться онлайн трансляція семінару щодо  поводження з побутовими відходами: досвід країн ЄС, перспективи, можливості та бар'єри його впровадження для України. 

В рамках реалізації міжнародної програми співробітництва вищих навчальних закладів «ІМПУЛЬС», що фінансується  Федеральним міністерством науки, досліджень та економіки через Австрійське агентство  з міжнародного співробітництва у сфері освіти та наукових досліджень (OeAD-GmbH), у 2016-2017 рр. проводиться розроблення  проекту «Управління та поводження з відходами у країнах з перехідною економікою» (WaTraWastemanagementintransitioneconomies).

Метою проекту є підтримка сталого процесу реформування сектора управління відходами в Білорусі та Україні шляхом зміцнення міжнародного співробітництва та потенціалу університетів-партнерів з Австрії, Німеччини, України, Білорусі та інших зацікавлених сторін в галузі поводження з побутовими відходами.

 Харківська національна академія міського господарства ім. О. М. Бекетова  -  український  партнер проекту – запрошує Вас взяти участь у семінарі «Впровадження досвіду країн ЄС щодо поводження з побутовими відходами в Україні: проблеми та перспективи», який відбудеться 23 червня 2017 року.

Секція 1 – презентації міжнародних експертів щодо поводження з побутовими відходами у країнах ЄС.

Секція 2 – круглий стіл «Стратегії імплементації досвіду країн ЄС щодо поводження з відходами в Україні» за участі іноземних та національних експертів, науковців, представників громадськості, ЗМІ, тощо, на якому буде обговорено сучасний стан, проблеми на перспективи поводження з побутовими відходами в Україні, а також аналіз можливостей та досвід реалізації вимог директив ЄС щодо поводження з побутовими відходами для України.

Семінар також буде транслюватися як ОНЛАЙН-ВЕБІНАР. Доповіді українською, російською та англійською мовами.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

УЧАСТЬ У СЕКЦІЯХ СЕМІНАРУ БЕЗКОШТОВНА (за умови обов’язкової попередньої реєстрації).

Реєстраційна форма:

Українською https://goo.gl/forms/lru3e2XJJkc1HcxL2

Англійською https://goo.gl/forms/cSkfjFULVsAKEewg1 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Катерина Абашина   339 днів тому   #  

Завантажити програму можливо за посиланнями:

Українською: https://drive.google.com/file/d/0B-S7MmdYWOK8bzFINTM5Mno1OGs/view
Англійською: https://drive.google.com/file/d/0B-S7MmdYWOK8UXF4LTFsTHVGbEk/view

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.