Англомовний методологічний семінар «Як заохотити учнів говорити англійською мовою»

Ресурсний центр для викладачів англійської мови у Києво-Могилянській Академії, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує вчителів англійської мови, майбутніх вчителів, студентів та всіх охочих відвідати безкоштовний методологічний семінар «Як заохотити учнів говорити англійською мовою».

Мова заходу - англійська.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: Середа, 31 травня, 16:00-17:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови, Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121

ПРЕЗЕНТЕР: Олена Гирич, викладач англійської мови у Британській Раді, психолог, модератор психологічного розмовного клубу.

ОПИС ЗАХОДУ: Мова починається з наміру щось сказати, висловити себе і обмінятись інформацією, і роль кожного вчителя полягає в тому, щоб надати учням якомога більше можливостей для цього. На цьому семінарі ми обговоримо, як ми можемо допомогти студентам подолати мовні бар’єри, поділимося порадами, які заохотять студентів говорити, й випробуємо декілька захопливих комунікативних вправ, які підходять для різних вікових груп і рівнів.

!!! Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: [email protected].

Детальна інформація на сайті www.etrckyiv.com та www.facebook.com/pg/etrc.kyiv/events/

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.