Тренінг для молодіжних працівників з використання посібника Ради Європи

Тренінг відбудеться 15-19 травня 2017 року в селі Куцеволівка Кіровоградської області. Тренінг орієнтований на молодіжних працівників, які безпосередньо працюють з молоддю в молодіжних центрах/клубах/бібліотеках/таборах. Дедлайн - 5 травня 2017 р.

Мета та завдання тренінгу

Основною метою навчального курсу є розвинути та/або поліпшити компетенції молодіжних працівників / волонтерів у молодіжних центрах в організації освіти з прав людини та освіти для демократичного громадянства за допомогою навчального посібника з ОПЛ за участі молоді “Компаса”.

Завдання курсу:

- познайомити учасників з Хартією Ради Європи з освіти для демократичного громадянства (ОДГ) та освіти з прав людини (ОПЛ), навчальним посібником з ОПЛ за участі молоді “Компасом”, посібником з протидії мові ненависті онлайн через ОПЛ “Закладинки” та іншими навчальними посібниками Ради Європи, перекладеними українською мовою;

- покращити компетенції учасників в організації освітніх заходів на тематику прав людини;

 - розвинути та/або поліпшити компетенції учасників з застосування “Компасу” та його підходів;

- познайомити учасників з онлайн кампанією “Рух проти мови ненависті”, як вона виглядає і діє на національному рівні. Показати можливості приєднання до кампанії та її використання на регіональному рівні;

- ознайомити учасників з можливостями використання посібника “Закладинки” в роботі молодіжних центрів;

- планування освітніх заходів з прав людини у молодіжних центрах;

- зміцнення національної мережі молодіжних центрів задля розвитку молодіжної політики на засадах участі молоді.

 Організатори

Організаторами тренінгового курсу є Молоджіний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту, громадська організація “Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” в партнерстві з:

➢      молодіжною організацією “Пласт - національною скаутською організацією України”;

➢      Спілкою Української молоді в Україні (СУМ);

➢      громадською організацією “Молодіжна платформа”;

➢      Сумським міським центром дозвілля молоді;

➢      Молодіжним центром Дніпропетровщини.

Профіль учасників

До участі у тренінгу запрошено 30 учасників, а саме молодіжні працівники та/або активні волонтери, що працюють в існуючих молодіжних центрах України

-          Представники регіональних / місцевих молодіжних центрів, зацікавлені у впровадженні ОПЛ у діяльності своїх центрів.

-          Молодіжні працівники та співробітники, які проводять освітні заходи для молоді у молодіжних таборах, соціальних та культурних закладах.

-          Молодіжні лідери та представники громадських організацій, зацікавлені у впровадженні ОДГ/ОПЛ в діяльності організацій.

Зацікавлені кандидати повинні:

  • Мати досвід роботи з молоддю та бути зацікавленими у подальшій діяльності у сфері участі молоді
  • Мати чіткий і зрозумілий зв’язок з молодіжним центром
  • Мати чітке бачення наступного використання отриманих на тренінгу навичок і компетенцій
  • Демонструвати мотивацію і бачення реалізації власних ініціатив у молодіжних центрах з використанням посібника “Компас” після проходження тренінгового курсу.

При відборі учасників ми будемо намагатися дотримуватися  гендерної й вікової рівності та враховувати регіональне представництво і представлення урядових і неурядових установ.

Загальні умови участі

Дані умови стосуються всіх учасників. Подаючи заявку на участь, кандидати та майбутні учасники повинні враховувати дані умови:

  • Робочою мовою тренінгового курсу є українська;
  • Учасники повинні брати участь у тренінгу від початку і до кінця;
  • Тренінговий курс розпочинається 15 травня, а завершується 19 травня. Слід планувати свій приїзд до міста Кременчук вранці 15 травня, а від’їзд з Кременчука - не раніше 17:00 19 травня.

Фінансові умови участі.

Учасникам забезпечується проживання та харчування під час тренінгу (15 - 19 травня). Витрати на проїзд до і з Кременчука Полтавської обл. відшкодовуються за умови надання квитків. Буде організований трансфер з Кременчука до місця проведення тренінгу за рахунок організаторів.

Заявки на участь та відбір учасників

Бажаючі взяти участь у тренінгу повинні заповнити онлайн-заявку https://docs.google.com/forms/d/16WLXwza07QigZnogBKOFYAnvRhe63hVfpbiYUvZcmB8/edit

Заявки приймаються до 20:00 5 травня 2017 року.

Учасники будуть відібрані організаторами тренінгу з Ради Європи і України на основі критеріїв, зазначених вище, з врахуванням досвіду та мотивації кандидата.

Відібрані кандидати будуть повідомлені про результати до 10 травня 2017 р.

Молодіжний департамент Ради Європи в рамках програми з освіти прав людини для молоді виступає співорганізатором Національного тренінг курсу для працівників молодіжних центрів з використання «Компаса» та впровадження освіти з прав людини (ОПЛ) в молодіжних центрах України на регулярній основі.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.