Прес-тур до Верховної Ради України для регіональних журналістів

Український кризовий медіа-центр запрошує взяти участь у дводенному прес-турі до Києва, під час якого Ви ознайомитесь із роботою законодавчого органу України – Верховною Радою України. Дедлайн - 3 травня 2017 р.

Ви відвідаєте пленарне засідання та засідання комітетів ВРУ. Зможете поставити запитання народним депутатам України, дізнатися про особливості законодавчого процесу та спілкування в кулуарах, про реформування регламентних процедур та роботу колег центральних ЗМІ та громадських ініціатив. Програма прес-туру також передбачає тренінги для учасників.

Детальна програма буде надіслана додатково.

До участі запрошуються редактори та журналісти із Тернопільської, Івано-Франківської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Чернівецької областей, які висвітлюють політичні теми та цікавляться роботою органів державної влади та місцевого самоврядування.

Участь у прес-турі є безкоштовною. Витрати на проїзд (поїздом або автобусом за наявності оригіналів квитків), проживання та харчування компенсуються організаторами.

Кількість учасників прес-туру обмежена.

Для участі просимо заповнити анкету за посиланням до 19-00 3 травня 2017 року.

Підтвердження участі відібрані учасники отримають 5 травня до 18-00.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Юлії Тьоткіної за телефоном +38 067 791 59 20 або електронною поштою [email protected].

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.