Англомовні дискусійні клуби «Як розвинути самосвідомість» і «Психологія гендерних відмінностей»

Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує всіх охочих відвідати безкоштовні англомовні дискусійні клуби з психологом і лектором Джиммі Гіллом.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ: вівторок, 21 березня, та середа, 22 березня, 15:00 – 16:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови, Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

МОДЕРАТОР: Джиммі Гілл є магістром освіти з консультативної психології, соціальним працівником і викладачем Університету соціальних і гуманітарних наук у Варшаві, Польща.

— Вівторок, 21 березня, 15:00 – 16:30 Дискусійний клуб: «Як розвинути самосвідомість (Howtodevelopself-awareness)»

Наскільки добре ви знаєте себе? Чи розумієте ви, що мотивує вас? Чи ви знаєте свої недоліки  й сильні сторони? І чому так важливо бути самосвідомими? Приєднуйтесь до нашого дискусійного клубу з психологом Джиммі Гіллом і дізнайтесь, як розвинути самосвідомість, що зробить вас більш щасливими й цілісними особистостями.

— Середа, 22 березня, 15:00 – 16:30 Дискусійний клуб: «Психологія гендерних відмінностей»

Хоч ми хотіли б думати, що чоловіки й жінки досить схожі (за винятком очевидних фізичних і репродуктивних відмінностей), ми знаємо, що між нами існують фундаментальні психологічні відмінності. Ці відмінності не означають, що одна стать краще за іншу, проте гендерні відмінності передбачають, що ваш партнер може мати унікальну точку зору, або здібності, які кореняться в їх статевій приналежності. Приєднуйтесь до дискусійного клубу з психологом Джиммі Гіллом і дізнайтесь більше про гендерні відмінності, що допоможе вам краще зрозуміти себе й знайти спільну мову з протилежною статтю.

Для участі у заході зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044)425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: [email protected]

Детальна інформація на сайті www.etrckyiv.com та  https://www.facebook.com/etrc.kyiv/events

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Наталія Покладова   431 день тому   #  

Шановні учасники! Зустріч у середу, 22 березня, скасовано.
Джиммі Гілл проведе дискусійний клуб на обидві теми "Як розвинути самосвідомість" і "Психологія гендерних відмінностей" у вівторок, 21 березня, з 15:00 до 18:00.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.