Тренінг «Нестандартні ідеї для проведення англомовних розмовних клубів»

Ресурсний центр для викладачів англійської мови у Києво-Могилянській Академії, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує всіх охочих взяти участь у безкоштовному тренінгу з організації й проведення розмовних клубів англійської мови. Дедлайн - 16 лютого 2017 р.

Мова заходу – англійська.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: субота, 18 лютого,  10:30-12:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови, Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

ПРЕЗЕНТЕР: Сенека Раян, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту США

ОПИС ЗАХОДУ: Ви плануєте організувати англомовний розмовний клуб? Або просто шукає свіжі ідеї для існуючої групи? Тоді приєднуйтесь до нашого тренінгу зі створення захопливих та нестандартних розмовних клубів англійської мови.

На цьому тренінгу ми розглянемо цікаві динамічні вправи, які забезпечать учасникам максимальний час для виступів і допоможуть створити комфортні умови, що сприяють розмовній практиці.

!!! У тренінгу можуть взяти участь всі зацікавлені у створенні й проведенні розмовних клубів, але для участі необхідно зареєструватись за посиланнямКінцева дата реєстрації - 16 лютого 2017.

Зверніть увагу!

- Усі учасники отримають посібник з проведення розмовних клубів, та посилання, щоб приєднатися до групи у Фейсбуці відразу після 18-го лютого.

- Якщо ви плануєте проводити розмовний клуб, у вас є охочі взяти участь, але немає приміщення для проведення заходу, Ресурсний центр для викладачів англійської мови у Києво-Могилянській Академії готовий запропонувати вам своє приміщення у вільні дні.

Детальна інформація:

- на сайті: http://www.etrckyiv.com/

- Фейсбук-сторінці: https://goo.gl/S4Pwqx

- за телефонами: (044) 425-77-75, 067-2307619

-  або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com.

Контакти

  • Ресурсний центр для викладачів англійської мови
  • etrc_kyiv@yahoo.com
  • (044) 425-77-75 / 067-2307619
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Мирослав Ліщинський   394 дні тому   #  

Доброго дня!
Випадково натрапив на дану сторінку. Бачу що дедлайн був ще 16 лютого. І все ж пишу, бо опис як найбільше відповідає тому, що нас цікавить :)

Ми ГО в невеличкому містечку Бучач, Тернопільської області.
Відчуваємо, що потрібно розвивати англійську (причин на це є багато) і хочемо створити клуб англійської. В нас є приміщення і є люди (молодь), які хочуть це координувати, але не має знань як робити це якісно і цікаво.

В тексті звучить "Усі учасники отримають посібник з проведення розмовних клубів", чи ще є можливість отримати його, навіть не бувши учасником?
Якщо ні, чи є можливість допомогти порадами, консультаційно?

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   393 дні тому   #  

Пане Мирославе, будь ласка, подивіться на коментар до Вашого посту трохи нижче або надішліть лист на адресу etrc_kyiv@yahoo.com.

З повагою,
Катерина

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.