Вебінар «Кібермоббінг – нова загроза школярам»

19 березня о 12.00 відбудеться вебінар на тему: «Кібермоббінг – нова загроза школярам». 

Після завершення буде проводитися конференція вчителів та он-лайн обговорення проблеми інформаційної безпеки школярів та медіаосвіти. Запрошуються всі зацікавленні, особливо вчителі шкіл, викладачі ВНЗ, батьки та школярі. Для отримання посилання на зустріч, будь ласка, заповніть реєстраційну форму: https://goo.gl/UH3VPl. Посилання на онлайн зустріч буде розміщено за 10 хвилин до зустрічі у спільнотах проекту “New Media Protect” за адресами: vk.com/mediaprotect та facebook.com/groups/mediaprotect і розіслано поштою учасникам, що зареєструвалися.

Вебінар буде проводити Шаманов Максим Олексійович – психолог, який займається консультуванням з проблем кібермоббінгу з 2012 року; викладач Санкт-Петербурзького державного морського технічного університету (Російська Федерація). Автор перших статей присвячених Кубермоббінгу в Wipipedia російською та українською мовами. 

Підчас зустрічі буде проводитись обговорюватися проблема моббінгу (або з англ. буллінгу) у школі та у мережі Інтернет. Поняття моббінгу досить нове на пострадянському просторі, але саме явище існує давно, а зі швидким розвитком Інтернету набуває нових форм. 

Моббінг – це систематичне, повторюване протягом тривалого часу цькування, образа, приниження гідності іншої людини: у школі, на робочому місці і через Інтернет (кібермоббінг) ін.

Типові дії, здійснювані при моббінгу - це поширення завідомо неправдивої інформації (чуток і пліток) про людину, глузування і провокації, прямі образи і залякування, соціальна ізоляція і демонстративне ігнорування), нападки ущемляють честь і гідність людини, заподіяння матеріального чи фізичної шкоди.

Рівнян запрощуємо до спільного перегляду у Палаці дітей та молоді каб. 409.

Проект здійснюється за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

  • Школа професйної журналістики
  • vk.com/mediaprotect
  •  facebook.com/groups/mediaprotect
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.