Воркшоп для журналістів «Самоемпатія vs Професійне виснаження»

У суботу, 30 січня 2016 року, з 10.00 до 17.00, у Києві відбудеться воркшоп для журналістів із застосування методу Ненасильницького спілкування (ННС). 

Адреса: «Арена Сіті» за адресою вул. Басейна, 4-А, 8 поверх (у конференц-залі БФ «ДАР»).

Ви дізнаєтеся, як застосування методу ННС допомагає емоційному і ресурсному відновленню та запобігає професійному виснаженню в нелегкій роботі журналіста в сучасних умовах. 

Воркшоп буде проводити міжнародний сертифікований тренер з ННС Зофія-Александра Шахт-Петерсен, яка довгий час працювала вчителем, журналістом та редактором, згодом тренером ННС у Польщі та Данії (з 2005 року). Зофія-Александра є автором низки тематичних публікацій та двох книг щодо застосування методу ННС в освіті. 

Участь передбачає реєстрацію через цю форму

Кількість місць - 25 осіб, тому просимо розуміння, якщо не буде змоги зареєструвати Вас через наповнення групи.

Партнери проекту та організатори заходу: Партнерство "Кожній дитині" (http://www.p4ec.org.ua/)

“Простір Гідності” Український центр Ненасильницького спілкуванні і примирення (https://www.facebook.com/prostir.hidnosti)

Ненасильницьке спілкування (ННС) – метод побудови стосунків між людьми, заснованих на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості, шанобливості, що задовольняє потреби усіх. В основі методу лежить клієнт-центрована психотерапія та гуманістична психологія Карла Роджерса, поєднана з концепцією універсальних потреб, які є рушійною силою людських дій. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршалом Б. Розенбергом.

Проект «ВІДНОВЛЕННЯ: соціальна інтеграція та примирення через ненасильницьке спілкування для сімей і дітей у Київській області», реалізується Партнерством «Кожній дитині» у співпраці з Українським центром ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії

Контакти

  • Партнерство “Кожній дитині”
  • http://on.fb.me/1KHE3L9
  • http://www.p4ec.org.ua/
  •  https://www.facebook.com/prostir.hidnosti
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.