7 платформ для збору коштів на розвиток вашої організації

Наявність краудфандингових платформ дає можливість знаходити кошти для реалізації своїх ініціатив серед широкого кола однодумців. «Зі світу по нитці – тобі на проект» - так у наш час можна перефразувати відому приказку.

Платформи для збору коштів працюють за схожим алгоритмом: ви презентуєте проект за допомогою цікавого відео, привертаєте увагу людей та отримуєте їхні пожертви. Такий спосіб пошуку фінансування дозволяє неприбутковим громадським організаціям легко привернути увагу людей до важливих питань і заручитися їхньою підтримкою - і моральною, і матеріальною. ГУРТ пропонує ознайомитися із деякими з краудфандингових платформ та скористатися їхньою зручністю та перевагами.

Indiegogo – популярний веб-сайт громадського співфінансування.

Ця краудфандингова платформа спрямована на фінансування абсолютно будь-яких проектів. Indiegogo не встановлює обмежень на типи та тематику проектів. Ресурс є відкритим для користувачів з будь-якої точки світу.

Causes – сервіс для створення онлайн-кампаній з підтримки різних соціальних, політичних та екологічних ініціатив.

Causes є майданчиком для створення мережевих кампаній для колективних дій - збору коштів, підписання петицій, привернення уваги до важливих тем сьогодення. Також зручності користування цим ресурсом додає цілковита інтергація в Facebook. 

 

Crowdrise – фандрайзинговий веб-сайт для особистих цілей та благодійності.

Crowdrise спеціалізується на персональному фандрайзингу, заходах зі збору коштів, командному фандрайзингу та спонсорському волонтерству.

Firstgiving - платформа для збору коштів та управління фандрайзинговими кампаніями.

Цей ресурс допомагає НУО збирати необхідні кошти на проекти, а також надає інструменти для управління фандрайзинговою кампанією - планувати, виконувати і оцінювати інтернет-кампанії зі збору коштів.

GoFundMe – платформа для збору коштів для проектів та приватних ініціатив.

Особливістю цього ресурсу є те, що на ньому можна залучати кошти не лише для повноцінних проектів, а і для особистих справ та подій. На GoFundMe залучити кошти можна за допомогою персональної кампанії (збір коштів на абсолютно будь-яку мету), кампанії зі збору коштів на благодійність (гроші передаються благодійній організації раз на місяць) та краудфандингової кампанії «Все або нічого». 

Kickstarter – одна з найбільших у світі краудфандингових платформ. 

Якісне відео, детальний опис та візуалізація проекту допоможуть зацікавити світову спільноту та отримати кошти для реалізації своєї ініціативи. Kickstarter фінансує різноманітні проекти, у 13-ти категоріях: мистецтво, комікс, танець, дизайн, мода, фільми і відео, їжа, відеоігри, музика, фотографія, видавництво, технологія, театр.  

 

Спільнокошт на платформі «Велика Ідея» - ефективний механізм для збору коштів на реалізацію різноманітних проектів.

Спільнокошт розміщує інформацію про добре продумані ініціативи  від дієвих громадян. Прикладами цікавих проектів на Спільнокошті є Кінофестиваль Ровер, акція «Зробимо Україну чистою», Арт-пікнік Слави Фролової, Національна (не)конференція EdcampUkraine та багато інших.

Підготувала Анастасія Голуб

 

Контакти

Чи вважаєте цей матеріал корисним? + Так 15  - Нi  

Коментарі

Лариса Польська   465 днів тому   #  

А чому ані слова про Українську біржу благодійності?

  •   Пiдписатися на новi
Омельченко Валерія   463 дні тому   #  

Пані Ларисо, про благодійний проект "Мобільну скарбничку" ми ще згадуватимемо при нагоді у наших матеріалах.

Дякуємо за інтерес до публікацій ГУРТа.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.