bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Донорство крові як новий вид благодійності
19.09.2011

ХОГО «МИР» постійно веде просвітницьку роботу серед молоді та підприємств, просуваючи ідею корпоративного донорства. Участь колективу в донорських акціях - це не тільки соціально відповідальна діяльність, але і, свого роду, створення команди.

донорство

Донорство - можливість проявити соціальну відповідальність, та розвинути новий вид благодійності.

Для компанії влаштувати День донора можна прямо у себе в офісах. Людям, що бажають здати кров, не треба брати відгул і їхати на станцію переливання крові - станція приїжджає до них сама, а ХОГО «МИР» бере на себе реалізацію проекту на вищому рівні.

Організація Днів донора на підприємствах може стати основою політики соціальної корпоративної відповідальності компанії. Не на словах, а на ділі компанія, установа чи організація можуть реалізувати справжній соціальний проект, безумовно підтриманий в корпоративному співтоваристві, серед клієнтів і партнерів, а також на державному рівні. Донорство прекрасна можливість духовного згуртування колективу компанії, воно може стати складовою корпоративної культури (team-building). Ніщо так не зближує людей в робочій команді, як добра справа.

Ідея яку ми реалізовуємо - це не тільки наша мрія, але і тих людей, які хоч раз в житті зіткнулися з проблемою нестачі донорської крові. Лікарні та Центр переливання крові завжди може запропонувати кров для лікування, однак, при непростих умовах. Якщо людина самостійно знайде донора, то він без перешкод отримає дозу крові, а якщо ні - то вибачте, доведеться купити. Ще складніше йде ситуація з компонентами крові для онко хворих, особливо дітей.

Першорядне завдання проекту:

  • Популяризація системного безкоштовного донорства, як спосіб ведення здорового способу життя;
  • Проведення Днів донора серед підприємництва і студентів ВНЗ та передача безкоштовної крові до фондів онкологічних відділень області;
  • Формування бази контактів, які бажають вступити до лав донорів на термінове реагування.

  •  

Проблема донорства крові актуальна для держави в цілому і для Харківської області зокрема.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, за 15 років загальна кількість донорів у країні скоротилася більш ніж удвічі.

Серед причин, що призводять до занепаду донорства в Україні, експерти називають:

  • складні соціально-економічні умови,
  • погіршення демографічної ситуації,
  • ліквідацію планової системи організації донорства,
  • невиконання зобов’язань держави щодо пільг донорам і припинення пропаганди донорства.

За час реалізації проекту «Крапля надії» до донорського рух підтримали 3 ВНЗ Харкова: керівництво ХНУ ім. В.Н. Каразіна, та первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів; ректор та Студентський Альянс НТУ «ХПІ»; керівництво та профспілкова організація ХНАДУ.  

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.