В Запоріжжі активісти та поліція обговорили проблеми безпритульних тварин

7 вересня 2017 р. за ініціативи ГО «Запорізька правозахисна група» відбувся круглий стіл на тему «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду в Запоріжжі: проблеми та перспективи розвитку» . 

Захід об’єднав в одному місці представників поліції, влади, місцевих мешканців та представників громадських організацій, які обговорили механізми вирішення проблеми безпритульних тварин в місті.

Під час заходу учасники обговорили зміни до прийнятої Запорізькою міською радою Програми поводження з тваринами у м. Запоріжжя на період 2017-2022 років. За словами громадських активістів, прийнята 26 квітня 2017 року Програма є недосконалою та системно не вирішує проблему зменшення кількості безпритульних тварин. При прийнятті депутатами міської ради не були включені до фінансування, а отже і до реалізації такі важливі компоненти визначені проектом, як впровадження системи реєстрації тварин, будівництво притулку для безпритульних тварин - центру стерилізації, надання медичної допомоги та перетримки тварин. Без включення цих заходів до Програми не буде досягнуто результату по зменшенню кількості безпритульних тварин, а отже проблема безпеки ні яким чином вирішена не буде. 

За підсумками заходу, учасники прийняли звернення до міської ради з метою внесення змін до Програми поводження з тваринами у м. Запоріжжя на період 2017-2022 років та обговорили наступні кроки інформаційно-просвітницької роботи в громаді з метою підвищення рівня обізнаності населення в питаннях відповідального поводження з тваринами.

Проект «Партнерство заради безпеки в Запоріжжі: спільні дії громадян, поліції та влади» здійснюється  ГО «Запорізька правозахисна група» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя».

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.