Активні громадяни та поліція Запоріжжя обговорили ключові проблеми безпеки в громаді

4 серпня 2017 р. за ініціативи ГО «Запорізька правозахисна група» відбувся круглий стіл на тему «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду в Запоріжжі: проблеми та перспективи розвитку». 

Захід об’єднав в одному місці представників поліції, влади, місцевих мешканців та представників громадських організацій, які обговорили ключові проблеми безпеки та намітили план спільний дій на майбутні місяці.

Під час заходу учасники обговорили поточну діяльність поліції в місті Запоріжжя, розглянули проблемні питання безпеки в громаді, а саме обговорили проблеми безпеки дорожнього руху, захист безпритульних тварин, відсутність освітлення багатьох вулиць.

Учасники відмітили, що сьогодні дуже важливо виробити спільний план дій щодо захисту безпритульних тварин в Запоріжжі. Ця тема була визначена учасниками як одна з найбільш актуальних для міста на попередніх тренінгах в рамках проекту. На думку експертів, вирішення проблеми безпритульних тварин позитивно вплине на рівень безпеки, покращення благоустрою та комфорт громадян в місті Запоріжжя.

Проект «Партнерство заради безпеки в Запоріжжі: спільні дії громадян, поліції та влади» здійснюється  ГО «Запорізька правозахисна група».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.