bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Уряд Німеччини надав Дніпропетровській області допомогу в сфері охорони здоров’я
24.03.2017

23 березня 2017 р. у Дніпрі відбулася прес-конференція з нагоди оголошення деталей надання німецьким урядом експертної та матеріально-технічної допомоги у сфері охорони здоров’я Дніпропетровській області. Також під час заходу федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала за дорученням Уряду Німеччини діагностичне обладнання загальною вартістю близько 600 тисяч гривень.

За оцінками експертів, близько 451 тисячі мешканців та вимушених переселенців, які проживають на території області, зможуть, прямо чи опосередковано, скористатися наданою матеріально-технічною та експертною допомогою.

Протягом 2016 та початку 2017 років для 14 медичних закладів Дніпропетровської області федеральною компанією GIZ було закуплено та передано медичне, побутове та комп’ютерне обладнання та проведено тренінги для медичного персоналу. Загальна вартість допомоги - 2 мільйони 519 тисяч гривень. Серед цих закладів 8 медичних установ стали переможцями відкритого конкурсу проектів, що проводився компанією GIZ у липні-серпні 2016 року разом із Дніпропетровською ОДА.

Вже отримали матеріально-технічну допомогу наступні медичні комунальні заклади: 

Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав телеметричний комплекс «Телекард» загальною вартістю понад 393 тисячі гривень. Цей проект з теле-медицини вже використовується лікарями-кардіологами районної лікарні, а також медичним персоналом 11 сільських амбулаторій району. Він допомагає  знизитирівень інвалідності та смертності від серцево-судинних захворювань.

Юр’ївський центр первинної медико-санітарної допомоги та Новов’язівська амбулаторія одержали функціональні ліжка, медичне обладнання, побутову та ІТ-техніку вартістю майже 329 тисяч гривень.

Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги та 7 районних амбулаторій забезпечені медичним обладнанням загальною вартістю більше 425 тисяч гривень.

Петропавлівська центральна районна лікарня отримала медичне обладнання, побутову та ІТ-техніку загальною вартістю майже 166 тисяч гривень.

Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня та центральні районні лікарні міст Царичанка, Новомосковськ, Апостолове одержали меблі, медичне обладнання, побутову та ІТ-техніку вартістю 486 тисяч гривень. Проект було реалізовано громадською організацією «Мартін-Клуб» за підтримки компанії GIZ.

Під час прес-конференції також були передані «сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання для сімейних лікарів, які працюють у 14 амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах 6 районів Дніпропетровської області. До набору «сумки сімейного лікаря» входить базове медичне обладнання, передбачене МОЗ України для первинного огляду пацієнтів, зокрема: переносний електрокардіограф, тонометр, офтальмоскоп, стетофонендоскоп, діагностичний ліхтарик, та інше.

Для підвищення кваліфікації лікарів та медичного персоналу компанія GIZ разом із місцевими експертами проводить спеціалізовані медичні та психологічні тренінги, в яких взяли участь понад 500 медичних працівників із 7 районів Дніпропетровської області.

Завдяки наданому медичному обладнанню та спеціалізованим тренінгам медичний персонал 4 районних лікарень, 9 центрів первинної медико-санітарної допомоги та 38 амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів зможуть швидше проводити медичну діагностику, ставити більш точний діагноз, завчасно виявляти та якісніше лікувати розповсюджені захворювання.

Довідка:

Проект підтримки сфери охорони здоров’я реалізується в рамках співпраці Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації, асоціації об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області та німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.