У бібліотеці відкрився інформаційний простір для підприємців

15 березня 2017 р.  на презентації проекту «Бізнес-старт» говорили про використання простору бібліотеки для навчання, образ «багаторукого багатонога», створення бізнес-ідей та  тонкощі втілення їх  у життя.

Ідея створити на базі бібліотеки інформаційно-просвітницький проект належить Ользі Романюк, новій директорці Публічної бібліотеки імені Лесі Українки. Це один із нових проектів бібліотеки, спрямованих на залучення до користування її послугами та ресурсами підприємців.

«Бібліотеки реалізують право кожного на вільний доступ до інформації, освіту, – розповідає Ольга на відкритті проекту, – для тих, хто хоче відкрити власну справу, бібліотека пропонує книги та періодичні видання на бізнес-тематику, зручну пошукову бібліографічну онлайн-систему, доступ до правової бази «Ліга:Закон», безкоштовний Інтернет, сервісні послуги копіювання та друку інформації».

З квітня по грудень 2017 року щомісяця будуть проходити по дві зустрічі: кожну першу середу місяця відбуватимуться тренінг та кожну третю середу місяця консультація з теми тренінгу. Програма проекту «Бізнес-старт» розроблена експертами соціального підприємства «Synergy Development Consulting».

Познайомитись учасникам першої зустрічі допомогла ділова гра «10 кроків: від реалізації до втілення бізнес-проекту». Учасники об’єднались в чотири групи, розробили й презентували свої проекти. Ідеї були дуже різні: ферма з безпечної енергетики, інтернет-магазин аксесуарів для молоді, центр для особливих дітей та бізнес-інкубатор.

«В життя втілюється близько 5 відсотків усіх ідей бізнесменів. Якщо ж ідею прописали й розповіли іншим, то усі 30 відсотків», – відзначила Діна.

На завершення зустрічі про свій особистий досвід створення бізнесу розповіла Ольга Лекова, співзасновник ГО «Міжнародна агенція змін» та керівник будівельної компанії«Artstudioleo».

«Почати бізнес можна й з 1 гривні. На старті можна обійтися без офісу, найманих працівників та іншого. Тільки якщо Ви вже не вправляєтеся, варто брати додатково людину в проект. – розповідає Ольга. – На початковому етапі розвитку бізнесу найголовнішим для мене була підтримка родини та час для подолання перших труднощів. Потрібно вперто йти до мети і тоді усе вийде».

Анонси усіх заходів проекту «Бізнес-старт» будуть публікуватись на сторінках організаторів:Публічна бібліотека імені Лесі Українки, ГО«Міжнародна агенція змін»».

Контакти

  • Олена Геде
  • +38 099 29 54 726
  • 0444860085
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.