Одеський КВУ розробив положення про конфлікт інтересів для Южненської міськради

13 березня 2017 р. Одеська обласна організація Комітету виборців України провела семінар щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів для Южненської міської ради. Навчальний захід було проведено на запрошення представників міської ради.

У семінарі взяли участь депутати ради, службовці виконавчих органів ради, директори комунальних підприємств, члени виконавчого комітету, міський голова і секретар ради.

Аналітики облКВУ розповіли про міжнародні стандарти та зобов’язання України в сфері запобігання корупції, про антикорупційну реформу в Україні, про те, що таке конфлікт інтересів, його запобігання та врегулювання, про пропозиції процедур запобігання та врегулювання конфлікту інтересів для міської ради та її виконавчих органів, а також про відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також учасники семінару змогли вирішити кілька практичних ситуацій конфлікту інтересів.

Крім того, на прохання цієї ж ради облКВУ розробив Положення щодо врегулювання конфлікту інтересів в Южненській міській раді та її виконавчих органах.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.