В Україні почала свою роботу платформа для краудфандингу шкільних проектів GoFundEd

1 березня розпочала свою роботу краудфандингова платформа GoFundEd. Цей онлайн-сервіс має на меті допомагати вчителям з будь­-якого куточка України знаходити фінансові ресурси для потреб класу і реалізувати проекти, що покращують якість викладання, сприяють розвитку учнів з використанням інноваційних технологій.

Підтримуючи навчальні ініціативи вчителів, користувачі зможуть долучитись до формування спільноти новаторів, які самостійно впроваджують зміни у своєму класі чи школі. Представники бізнесу та громадські організації також можуть підтримати формування освітньої екосистеми через співпрацю зі школами.

На сьогоднішній день працює тестовий варіант краудфандингу і вже можна підтримати проекти вчителів зі Слов’янська, Вінниці та Івано­Франківської області. Платформа працює наступним чином: вчитель може подати ідею свого проекту на GoFundEd, детально описавши свою ідею, шляхи реалізації проекту, який результат очікується після реалізації. Під час модерації проекту адміністратори ресурсу перевіряють, чи проект спрямований на створення кращого навчального середовища для учнів, чи вчитель володіє достатніми компетенціями, щоб реалізувати проект тощо. Після модерації проект публікується на сайті.

GoFundEd реалізовано Центром інноваційної освіти «Про.Світ».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.