Нові можливості у межах проекту Горизонт 2020 за напрямом «Безпечна, чиста та ефективна енергія»

Національний контактний пункт програми ЄС «Горизонт 2020» за пріоритетним напрямом «Безпечна, чиста та ефективна енергія» при Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка інформує про можливості участі в рамковій програмі ЄС.

Програма «Горизонт 2020» ставить за мету створення єдиного ринку праці у галузі наукових досліджень і інновацій для наукових колективів із країн Європейського Союзу, вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки а також Національної Академії Наук України та інших країн, які не входять до Європейського Союзу. У тому числі індустріальних країн з економікою перехідного періоду, країн розширення ЄС та країн, що розвиваються.

Таким чином, виникає можливість інтеграції вітчизняного сектору наукових досліджень у Європейський дослідницький простір, отримання коштів для проведення наукових досліджень разом із партнерами із країн ЄС.

Програма «Горизонт 2020» об’єднує всі існуючі програми ЄС з фінансування наукових досліджень та інновацій, включаючи «Рамкову програму з досліджень», «Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій» і діяльність Європейського Інституту Інновацій та Технологій.

Якщо ви зацікавлені в дослідженні за тематикою «Безпечна, чиста та ефективна енергія», на сайті НКП за цим напрямом, який функціонує на базі ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, ви можете ознайомитись із програмою наукових досліджень та інновацій за посиланням http://bit.ly/1L7nSZE.

До вашої Уваги запропоновано проект робочої програми щодо викликів на 2016-2017 рік за визначеним напрямом. Ознайомитись з текстом можна за посиланням http://bit.ly/1jqJjLX. 

Якщо ви суб'єкт малого або середнього підприємництва, науково чи освітня установа, громадська чи неприбуткова організація - ця інформація буде вам у користь. 

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців НКП при ПолтНТУ шляхом листування [email protected] та за телефонами +380532273327, +380532569894. 

Ми раді надати Вам будь-яку консультативну та інформаційну довідку щодо програми та участі.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.