Конкурс грантів в рамках проекту «Більше фактів для діалогу»

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни та миру» (IWPR) оголошує конкурс грантів на фінансування регіональних партнерських проектів, спрямованих на збільшення прозорості та підзвітності влади. Дедлайн - 13 січня 2017 р.

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни та миру» (Institute for War and Peace Reporting) запрошує команди активістів та журналістів з Києва, Львова, Одеси та Харкова подати заявки на конкурс грантів на фінансування регіональних партнерських проектів, спрямованих на збільшення прозорості та підзвітності влади, боротьбу з корупцією, громадський контроль та моніторинг реформ за Угодою про асоціацію з ЄС, що мають регіональний вимір. 

Конкурс грантів відбувається в рамках проекту «Більше фактів для діалогу» (More Facts for Dialogue), який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Кінцевий термін подання заявки: 13 січня 2017 року на адресу [email protected].

Мета грантового конкурсу та пріоритети:

Мета грантового конкурсу – сприяти зміцненню системи громадського контролю з боку громадянського суспільства та медіа; об’єктивному висвітленню прогресу або його відсутності у реалізації урядових реформ, пов’язаних із виконанням Угоди про Асоціацію з ЄС, та реалізації політики протидії корупції; покращенню інформування громадськості та громадського моніторингу й контролю через підтримку проектних ініціатив регіональних партнерств (кластерів) активістів і журналістів та розбудову їхніх спроможностей.

На додаток до надання грантів на реалізацію проектів, проект передбачає експертну, менторську та юридичну підтримку, а також проведення спільних для грантоотримувачів тренінгів.

Тематичні пріоритети проекту: предметом зусиль запропонованих проектів має бути збільшення підзвітності і прозорості влади, протидія та запобігання корупції, громадський моніторинг реформ, що здійснюються Урядом України за Угодою про асоціацію з ЄС та мають регіональне втілення.

Географічно проект має зосереджуватися на проблемах чотирьох міст – Київ, Львів, Одеса та Харків або відповідних областей.

Пріоритет буде надано проектам, виконуваним регіональними партнерствами з вище означених міст/областей, зокрема регіональними громадськими організаціями у співпраці зі ЗМІ/журналістами. Партнерства ГО та медіа можуть залучати до співпраці політиків та посадовців, але лише на безоплатних засадах. Також вітається міжрегіональна співпраця. Проекти, подані одною організацією, можуть бути підтримані як виняток.

Цілі та очікувані результати проекту мають бути здійсненними та відповідними до наявних ресурсів та періоду реалізації проекту. Проекти повинні мати сильний компонент висвітлення діяльності й результатів у ЗМІ та інформування громадськості. Також буде надано перевагу проектам, які мають потенціал бути успішно реплікованими в інших регіонах.

Заявники, які мають кількарічний успішний досвід у сфері заявленої діяльності і спроможні залучити широке коло партнерів та відповідних зацікавлених сторін матимуть перевагу.

Розмір грантів: у кожному з означених регіонів заплановано фінансування від одного до кількох проектів на загальну суму до 40 000 євро. Рекомендованого обмеження розміру бюджету проекту немає. Бюджет має бути адекватним запропонованій діяльності, ощадливим, прозорим і конкурентоспроможним.

Тривалість проектів: проекти мають розпочатися не раніше 1 лютого 2017 року і завершитися не пізніше 31 жовтня 2017 року.  

Запитання щодо грантового конкурсу просимо надсилати на адресу [email protected]. Якщо ви не знайдете бланк заявки в форматі MsWord та бланк бюджету в MsExcelбезпосередньо при цьому анонсі, надішліть запит на цю електронну пошту. 

Надання грантів (безповоротної цільової фінансової допомоги) за цим конкурсом передбачено переважно громадським організаціям, які мають статус неприбутковості. Як виняток гранти можуть бути надані комерційним компаніям (наприклад, ЗМІ), проте сплату податку на прибуток стосовно коштів гранту такий грантоотримувач має здійснювати з інших джерел. Проект не може фінансувати політичні партії та релігійні громади.

Фінансування партнерства може здійснюватися двома способами: 1) ключова організація може виступити головним і єдиним заявником, якщо вона за статутом може надавати гранти іншим організаціям, або 2) партнери отримуватимуть окремі гранти, а координуюча роль ключової організації і взаємодія у партнерстві буде визначена Меморандумом про співпрацю.      

IWPR залишає за собою право запитати у заявника додаткову інформацію про організацію або поданий проект, а також надати заявнику вимоги щодо доопрацювання заявки. IWPR залишає за собою право профінансувати стільки заявок, скільки вважатиме за потрібне, і оголосити додатковий конкурс, якщо всі ресурси не будуть розподілені в рамках поточного конкурсу.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються, причини відмови у підтримці грантових заявок не повідомляються. Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає. Результати розгляду власної проектної заявки буде повідомлено кожному заявнику електронною поштою, але в першу чергу – успішним заявникам.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Олександр Коваленко   519 днів тому   #  

Не працює xlsx файл.
404 Not Found

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   519 днів тому   #  

Доброго дня, пане Олександре! Дякуємо за уважність. Файл замінено.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Коваленко   519 днів тому   #  

Дякую!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.