Міжнародний форум Енергія Змін 2017/ Power Shift 2017

ГО «УМКА» та міжнародна громадська організація 350.org запрошують 60 професіоналів з різних сфер до участі у шостому форумі Енергія Змін-2017: Сила Самоорганізації. (06 – 08.10.2017, Івано-Франківськ). Дедлайн подачі заявки - 15 вересня 2017 р. 

Захід відбудеться 6-8 жовтня в місті Івано-Франківську та об’єднає більше 60 учасників та учасниць з країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. 

Основна ідея цьогорічного Форуму - це посилення навичок учасників й учасниць та обмін досвідом з міжнародними та локальними тренер(к)ами та експерт(к)ами. В Україні цього року команда “Енергії змін” планує не просто познайомити активістів, але й об’єднати цілі рухи - кліматичний, урбаністичний та освітній.

 Енергія Змін для тебе, якщо ти:

  • цікавишся екологією, кліматом, зеленою енергетикою, сталим транспортом, урбаністикою, соціологією, архітектурою, сталими та інноваційними рішеннями, розвитком спільнот;
  • соціально активн(а)ий, творч(а)ий, екологічно свідом(а)ий, хочеш змінити своє місто на краще та прагнеш екологічної / еко-кліматичної справедливості;
  • шукаєш нові можливості проявити свою активну соціальну позицію, але не впевнена/ний із чого почати;
  • маєш ідею та натхнення і хочеш знайти команду та ресурси;
  • маєш команду однодумців і шукаєш додаткові ресурси для свого проекту;

Програма Енергії Змін 2017 розподілена на три головні теми:

  1. Міста на межі змін  
  2. Сила самоорганізації  
  3. Розробка та ведення кампаній 

Детальна програма події буде опублікована після 10го вересня. 

Умови участі:

Реєстраційна форма за посиланням.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Є можливість зареєструватися одноосібно або командою.

Перевага надається командам, які вже мають досвід роботи в кліматичному, урбаністичному русі, у сфері енергетики, збереження довкілля, в розвитку громадської демократичної свідомості/активності.

Організатори забезпечують учасникам/цям проживання та харчування протягом трьох днів форуму. Транспортні витрати учасники/ці покривають самостійно.

Організаційний внесок складає - 300 грн на 1 особу.

Загальна кільксть учасників - 60 осіб.

Кінцевий термін реєстрації - 15 вересня.

Організатори та партнери:

Організатори події  - Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) в співпраці з Міжнародною громадською організацією “350.org” за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Локальний партнер в місті Івано-Франківськ ГО “Поступовий Гурт Франківців”.

Національний партнер - Українська Кліматична Мережа

Про організаторів: 

УМКА - це громадська організація, що займається розвитком кліматичного руху в Україні. УМКА здійснює інформаційно-просвітницькі заходи, використовуючи підходи неформальної освіти, практичні заходи. Важливим напрямом своєї діяльності УМКА визначає розвиток локальних громад та команд в регіонах, а також бере участь в ключових подіях міжнародного кліматичного руху таких як COY/COP.

350.org - це глобальний  кліматоохоронний рух, який виник у 2007 році у США. Напрями діяльності організації: побудова нової низьковуглецевої економіки на умовах рівності; зменшення дотацій та лобіювання в індустрію викопного палива; спрямування інвестиції у розвиток альтернативної енергетики, підтримка прав корінних народів на кліматичну справедливість, альтернативні рішення для розв’язання кліматичної кризи. На даний час до руху 350 приєднались активісти із 188 країн світу. Партнерами 350.org є більше 300 організацій з усього світу.

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля працює в Україні з 2008 року. Пріоритети роботи Фонду: сприяння демократії та зміцнення громадянського суспільства, політична освіта для громадян, раціональне використання енергії та захист клімату, гендерна рівність, захист прав людини. Свої цілі фонд досягає шляхом проведення публічних дискусій, конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів, дебатів тощо, а також через підтримку громадських ініціатив.

Контактна інформація:

з питаннями стосовно участі можна звертатися до:
Галюк Ірини
[email protected]

з питаннями стосовно програми можна звертатися до:
Ольга Фурсік
[email protected]

Ми в соціальних мережах:

деталі про місце проведення, програму та спікерів будуть опубліковані на сторінці форуму https://www.facebook.com/powershiftua/ 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.