Нова освіта-нова індустріалізація-нова Україна

24-27 серпня 2017 р. на Чорноморській косі, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Жемчужина») відбудеться фінал XIX Студреспубліки. Тема: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України».

24-27 серпня 2017р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Жемчужина») відбудеться фінал XIX Студреспубліки – найбільший в Україні майданчик діалогу про майбутнє, який щороку збирає найпрогресивніших молодих людей, інтелектуалів, тих, кому дійсно важливі зміни в Україні.

Цьогорічна тема складна: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України», але лише праця над важкими задачами здатна покласти край безладу і зробити ривок уперед. Долучайтеся!

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — це найбільш масштабна щорічна молодіжна громадська подія в Україні й одночасно — найінтелектуальніша. Імпровізована держава збере близько 800-1000 учасників із України та з-за кордону. Кожен тут може знайти себе, чи в глибокій розумовій роботі над модернізацією України, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх регіонів, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп. Чому варто долучитися і Вам?

Неякісна освіта на всіх рівнях, низький рівень випускників, непрофесійність викладачів, дрімуче обладнання та методики, жахлива матеріальна база, корупція й імітація реформ – такими банальностями описується стан освіти в Україні. Проте, логіка змістовних активностей Студреспублікичітко доводить, що освіта – базовий елемент здійснення нової індустріалізації, яка, в свою чергу, є центральною ланкою модернізації України.

У той же час, слово «індустріалізація» на відміну від розвинутого світу у нас вважається ледь не матірним, існує купа інфантильних міфів, як от про «аграрну супердержаву». Українські перспективи та той потенціал, якими ми поки ще володіємо, заганяють у глухий кут. Ситуацію врятує лише кардинальна зміна курсу в напрямку модернізації. Зробити це під силу Іншим — інтелектуальним, відповідальним, дружнім, відкритим до нового лідерам. Студреспубліка, власне, є генератором саме такого лідерства.

Республіканці кожним проектом долають частину шляху, аби в майбутньому Україна була серед топ-20 найбільш розвинутих за рівнем життя громадян країн світу. Сприяти цій нелегкій роботі будуть факультативи та консультації експертів-інтелектуалів. Серед тих, кого ми можемо вже анонсувати: Михайло Агранат, Євгенія Більченко, Олександр Губенко, Сергій Дацюк, Ігор Дмитрієв, Андрій Єрмолаєв, Руслан Коцаба, Олександр Ктиторчук, Вадим Менжулін, Сергій Лисенко, Андрій Окара, о. Антоній Рудий, Володимир Фадєєв та ін.

Отже, на фіналі Студреспубліки на Вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України», а після 1,5 доби до неї додасться яскравамульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну Конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників є можливість спробувати свої сили, презентувати ідеї, які можливо комусь здаються абсурдними, подискутувати, допускати і виправляти помилки, вдосконалюватися — і шукати, шукати і ще раз шукати. Адже Студреспубліка – це майданчик, де всі думки приймаються! Участь у грі беруть переможці регіональних Студреспублік: Студентські мери та депутати Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

паровозик2016

 

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників і переможців.

А який діалог про майбутнє без яскравої мульти-фестивальної частини? Ви зможете взяти участь у цілому букеті молодіжних активностей — у «Студентській Мафії», «Фестивалі аматорського відео»,Фото-конкурсі, «Нічній тусі», «Денній тусі» та інших суб-фестах. Під час Студреспубліки буде обрана«Перша Леді», визначено кращого соціального музиканта у Music Live Awards і ще багато інших переможців у цілій купі суб-фестів.

Тут протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і драйвових днів ви побачите старих друзів, познайомитеся з новими, і разом під пекучим сонцем і свіжою морською хвилею не лише долучитеся на ділі до команди тих, хто живе задля спасіння України, але й отримаєте незабутні відчуття, які вас не покинуть аж до наступного, ювілейного фіналу Студреспубліки-2018.

Хто готовий узяти відповідальність за наше ж спільне майбутнє? Республіканці готові! І найбільш розумні, творчі та сміливі українці. А Ви серед них? Тоді, до зустрічі на фіналі Студреспубліки-2017!Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

Правила участі 
Умови участі 
Як доїхати до місця проведення 
Хто тобі допоможе доїхати 

Як це було у 2016р. 
Аналітика-2016 
Аватарки й Інструкція з установлення аватарок 

За довідками та фірмовими футболками-2017 звертатися: (044) 529-13-75, [email protected]
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, [email protected]

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.