На вихідних: веселий екофест, виставка «Шахта», лекція «Людина в просторі спогаду», етика музики

Пропонуємо до Вашої уваги події, що відбуватимуться у Києві 20-21 лютого 2016 року. Якщо Вам відомо про події Вашого міста, будемо вдячні за те, що розповісте про них у коментарях до цього повідомлення. Гарних Вам вихідних!

20 лютого 2016 року - Лекція «Пошук правдивих витоків Києва». Захід відбудеться у Національному музеї історії України о 16.00. Усі охочі дізнаються про те, що має робити історична наука у випадках, коли джерела мовчать або їх замало, щоб відновити картину минулого; про писемні та археологічні джерела про ранній Київ, курганні некрополі, марні пошуки найдавнішої князівської резиденції та багато іншого. Вхід вільний.

Читати  більше…

20 лютого 2016 року - Лекція «Музика в медійній реальності». Відвідувачі отримують відповіді на такі питання, чим власне є музика; чи самостійна вона, або ж підкорена іншим медіа; музика створена лише для відпочинку чи вона може бути інструментом спілкування; як формуються смисли у музиці; як співвідноситься музика і медійна реальність. Лекція є частиною курсу «Етика музики». Захід відбудеться о 19.00 у закладі Хармс. Вартість – 100 грн. Обов’язкова реєстрація.

Читати більше…

20 лютого 2016 року - Фестиваль Green Fun Fest. Мета фестивалю – змінити ставлення українців до втор сировини. Відвідувачі дізнаються відповіді на питання, як сортувати сміття в невеликих квартирах;як зменшити кількість пластику в своєму житті;
як пов'язана екоповедінка та сімейний бюджет; як створювати творчі проекти на «смітті»; як перетворити вторсировину в джерело доходів та багато іншого. Початок о 9.30. Вартість – 50 грн.

Читати більше…

20 лютого 2016 року - Лекція на тему «Людина в просторі спогаду: нагадування про нездійснене в пошуках шляху в майбутнє» від Ізоляції. Події останніх років змушують придивитись до тих свідчень минулого, які фіксують момент можливості іншого майбутнього.  Незабуття про нездійснене в історії пропонується розглянути також в контексті громадської солідарності. Початок о 13.00. Вхід вільний.

Читати більше…

20 лютого 2016 року - Практикум «Баланс між роботою та життям : як розставити пріорітети». На зустрічі відвідувачі матимуть змогу дізнатися про  техніки  тайм – менеджменту, про особливості надання пріорітетності тощо. Час і місце проведення – 14.00 до 15.00 в Американському домі. Обов’язкова реєстрація. Вхід за наявності документа, що засвідчує особу.

Читати більше…

20 лютого 2016 року - Спеціальна подія в рамках вільного лекторію про музику ЗВУК спільно з проектом KyivMusicFilm «Кіно vs музика» від творців «15 сторін світу». Воркшоп відбудеться о 18.00 у закладі Closer. Відвідувачі матимуть можливість дізнатися, як поєднати кіно та музику; знайти візуальне вираження для фільму, коли його основа — музика; чи можливо спочатку створити перший саундтрек і вже після вибудувати на ньому фільм. Мова воркшопу — англійська. Вхід вільний.

Читати більше…

20 лютого 2016 року - В рамках проекту «Примарна зона» в Києві у галереї Pavlovka ArtGallery о 17.00 відкриється виставка «Шахта» Валерія Пузіка. Виставка презентує фото, тексти, відео. Окремо фрагмент-лист із майбутнього повнометражного фільму «Шахта», який розповідає історію початку літа 2015 року. Добровольчий український корпус, бойові будні, район Донецького аеропорту (Водяне, Опитне, Авдіївка).  Вхід вільний.

Читати більше…

20 лютого 2016 року - День Героїв Небесної Сотні в Українському Домі. Наприкінці цього тижня – другі роковини найтрагічніших днів Революції гідності. У програмі заходу - спільне творення 10-метрового полотна як продовження майданівської арт-ініціативи презентація англомовного відеофільму усних історій Майдану. 

Читати більше…

20-21 лютого 2016 року - Виставка «Мистецтво українських шістдесятників. Можливість музею». Уперше за багато років роботи українських художників-шістдесятників експонуватимуться у Національному художньому музеї України разом. Ці твори будуть представлені як цілісне мистецьке явище. Виставка відбудеться у Національному художньому  музеї України о 18.00. Вартість – 20 грн.

Читати більше…

Підготувала Катерина Бова

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.