Форум «UkraineLab: Розвиток громад та локальні ініціативи в (пост)кризових регіонах»

Відкрито прийом заявок на участь у форумі «UkraineLab: Розвиток громад та локальні ініціативи  в (пост)кризових регіонах» (19-22 квітня, міста Краматорськ та Слов’янськ).

Сьогодні бракує відкритого майданчика для якісної комунікації та діалогу представників різних сфер громадянського суспільства і культури. Мережа UkraineLab зі своїми офрмуами та програмою мобільності покликана створювати саме такі майданчики. Як фізичні - на кілька днів форуму, так і віртуальні - завдяки самоорганізації мережі учасників та мобільності між ними.  

Ціле краще за його окремі елементи - ці слова Арістотеля має на меті випробувати програма UkraineLab. Запрошуємо до спільної роботи агентів змін, які готові працювати над питаннями розвитку громад та місцевим розвитком.  

В рамках квітневого форуму ми запрошуємо теоретично та практично пропрацювати наступні тематичні блоки:

  • Розвиток громад через освіту: Альтернативні види освіти. Синергії між формальною та неформальною освітою;
  • Розвиток громад через діалог та інтеграцію: Медіація та інтеграція внутрішніх переселенців;
  • Розвиток громад через культуру: Культурні практики для (пост)конфліктних регіонів;
  • Розвиток громад через урбаністичні практики, екологічний розвиток та розвиток (моно)індустріальних міст;
  • Розвиток громад через соціальне підприємництво та сприяння самозайнятості;
  • Розвиток громад через громадянські медіа: учасницька журналістика.

Для участі в UkraineLab немає вікових обмежень, як і немає обмежень сфер діяльності аплікантів. Ми шукаємо тих,  хто діє та розуміє цінність співпраці, знає свої потреби і можливості, відкритий до нових ідей та інструментів, має бачення майбутнього розвитку та готовий ділитися ним з іншими задля пошуку точок перетину.

Форум “UkraineLab: Розвиток громад та локальні ініціативи в (пост)кризових регіонах” відбудеться 19-22 квітня 2016 року. Форум поєднуватиме в собі різні формати: ярмарок організацій, робочі групи, практичні майстер-класи, індивідуальне спілкування та ін.

Організатори покривають транспортні витрати, проживання та харчування учасників упродовж усіх днів заходу.

Щоб взяти участь у форумі, до 24 лютого 2016 року (включно) заповніть зголошення.

Програма UkraineLab з українського боку реалізується громадською організацією «Інша Освіта», яка працює по всій території Україні з 2010 року та займається питаннями менеджменту якості неформальної освіти та освіти дорослих. Партнером форуму з німецького боку є спілка МіtОst, яка вже 15 років поспіль розвиває різноманітну та відкриту мережу Центральної, Східної та Південної Європи зі своїми східними сусідами. MitOst реалізує проекти, які сприяють розвитку культурного обміну та громадянської активності, та є наразі дахом для багатьох міжнародних довготермінових програм за цими напрямками.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.